Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: nmc

Love Throb Black to kulki analne ulokowane na wygodnym dildo, które gwarantuje niespotykane wręcz doznania i rozkosz nie z tej Ziemi!

Stymulacja odbytu to niepowtarzalny sposób na zapewnienie sobie wyjątkowych pieszczot i wielokrotnego spotęgowania intensywności momentu szczytowania. Wykorzystanie tej wyjątkowo wrażliwej strefy erogennej pozwala osiągnąć niespotykaną dotąd przyjemność.

Bardzo wygodna podstawka Love Throb Black umożliwia stabilne przymocowanie kulek analnych do płaskiej powierzchni, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Dzięki temu, produkt ten nadaje się nie tylko do wspólnych pieszczot podczas gry wstępnej, ale również do masturbacji i indywidualnego osiągania nieprawdopodobnych orgazmów.

Odpowiednie pieszczoty analne mają bardzo wielu zwolenników ze względu na intensywność doznań. Na rynku znajduje się duża liczba produktów, dzięki którym można zapewnić sobie przyjemność, której nie zapomnisz do końca swoich dni!

Love Throb Black to kulki analne różnych rozmiarów, co pozwala odpowiednio kontrolować natężenie i intensywność doznań. Fakt ten czyni z kulek analnych Love Throb Black unikalny gadżet erotyczny, idealny zarówno dla początkujących fanów stymulacji odbytu, jak i dla bardziej doświadczonych użytkowników.

Kulki analne Love Throb Black to szansa na niepowtarzalny orgazm zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, gdyż odpowiednia stymulacja prostaty pozwala na rozkosz, o jakiej żaden facet do tej pory nie śnił!

Zalecamy korzystać z ulubionego lubrykanta, który znacznie zwiększa komfort korzystania z kulek analnych Love Throb Black.


 • dlugosc: 

  178

 • dlugosc_calkowita: 

  178

 • kolor: 

  Black

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny