Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: nmc

Dziesięć kulek analnych "Jumbo Jelly Thai Beads" to idealny stymulator odbytu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Różnorodność rozmiarów koralików sprawia, że jest to produkt doskonały do uzyskania niepowtarzalnych wrażeń zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych fanów analnych eksperymentów.

Cały przyrząd wykonany jest z wysokiej jakości żelowego materiału, który jest bardzo przyjemny w dotyku, wodoodporny oraz hipoalergiczny, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla miejsc intymnych.

Długie na 31.8 cm kulki, których średnica waha się od 1.5 do 2.5 cm, są więc idealnym rozwiązaniem dla osób dopiero wkraczających w świat analnych stymulacji, lecz ich konstrukcja nie wyklucza również świetnej zabawy w wykonaniu osób, które pierwsze eksperymenty mają dawno za sobą.

Szerokość koralików zwiększa się systematycznie, co pozwala intensyfikować przyjemność i zapewnić swojemu ciału nieznane dotąd granice rozkoszy. Zmysłowy kolor z pewnością doda pikanterii w każdej sypialni, gdyż właściwości kulek analnych "Jumbo Jelly Thai Beads" umożliwiają korzystanie z kulek zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Brak uchwytu u nasady koralików sprawia, że jest to produkt idealny do wspólnych zabaw z partnerem i poprawy lub wzmocnienia łóżkowej więzi.

Dane techniczne:
Długość - 31.8 cm.
Szerokość - 1.5 - 2.5 cm.
Kolor - lawendowy.
Materiał - PVC.
Producent - NMC.

Przy korzystaniu z produktu sugeruje się używanie żelów nawilżających na bazie wody. 

 • dlugosc: 

  318

 • dlugosc_calkowita: 

  318

 • kolor: 

  Purple

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny