Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: nmc

"Oriental Jelly Butt Beads" to kulki analne dla każdego - niezależnie od płci czy doświadczenia, niezależnie również od tego, czy korzysta się z nich indywidualnie, czy wraz z partnerem. Ten produkt sprawdza się w każdym przypadku.

Kulki analne "Oriental Jelly Butt Beads" stworzone są z materiału wysokiej jakości, który nie dość, że jest wyjątkowo przyjemny w dotyku, to jeszcze jest wodoodporny i hipoalergiczny, zatem bardzo bezpieczny dla miejsc intymnych.

Na produkt składa się dziesięć kulek o różnych rozmiarach, z których najmniejsza ma 3 cm szerokości, a największa - 7.5 cm. Różnica w rozmiarach pozwala początkującym na intensyfikację doznań wedle własnych preferencji i potrzeb, dzięki czemu mogą stopniowo pokonywać kolejne etapy analnych rozkoszy.

Doświadczeni zaś mogą wykorzystać ulokowany u nasady produktu pierścień, dający możliwość zwiększenia wrażeń poprzez wiele różnych manewrów, które ogranicza jedynie ludzka wyobraźnia. Uchwyt ten jest również gwarantem świetnej zabawy w pojedynkę - pozwala na doskonałą kontrolę nad kulkami.

Nie zmienia to jednak faktu, że stosowanie "Oriental Jelly Butt Beads" razem z partnerem także dostarczy wiele frajdy! Wzajemne zabawy z kulkami analnymi o zmysłowym fioletowym kolorze pozwolą na lepsze poznanie potrzeb drugiej osoby i odkrycie nowych granic wspólnej przyjemności.

"Oriental Jelly Butt Beads" dostępny jest także w kolorach: czarnym, niebieskim i różowym.

Dane techniczne:
Długość: 26.6 cm.
Szerokość: od 3 do 7.5 cm.
Kolor - fioletowy.
Materiał - PVC.
Producent - NMC.

Podczas pięknych chwil z udziałem "Oriental Jelly Butt Beads" sugeruje się korzystać z żelów nawilżających na bazie wody. • dlugosc: 

  266

 • dlugosc_calkowita: 

  266

 • kolor: 

  Purple

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny