Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: nmc

Zmysłowy kolor, rozmaitość rozmiarów, mnogość możliwości, ogrom uniesień - to i jeszcze więcej oferuje "Oriental Jelly Butt Beads", kulki analne idealne dla miłośników łóżkowych eksperymentów.

Jeżeli brak Ci doświadczenia i chcesz dołączyć do grona fanów analnej ekstazy, ten produkt jest zdecydowanie dla Ciebie. Ale jeżeli pierwsze kroki masz już za sobą i potrzebujesz nowych bodźców, również nie ma się nad czym zastanawiać - "Oriental Jelly Butt Beads" jest uniwersalnym towarem, który każdemu zapewni ogrom przyjemności.

Najmniejsza z kulek ma średnicę 3 cm, największa - aż 7.5 cm. Sprawia to, że "Oriental Jelly Butt Beads" to produkt dla każdego! Początkującym zapewnia możliwość pokonywania kolejnych etapów systematycznie, wedle własnych preferencji. Tym bardziej zaawansowanym - kompletnie nowe, niepowtarzalne doznania.

Produkt ten wykonany jest z materiału PVC, który jest przyjemny w dotyku, wodoodporny i hipoalergiczny, co niweluje ryzyko wystąpienia podrażnień lub reakcji alergicznych.

"Oriental Jelly Butt Beads" to dziesięć kulek o łącznej długości 26.6 cm, zwieńczonych uchwytem o charakterze pierścienia, który zapewnia świetną kontrolę nad produktem i daje możliwość wykonywania wielu udoskonalających zabawę manewrów.

Produkt można również znaleźć w kolorach: niebieskim, czarnym i fioletowym.


Dane techniczne:
Długość: 26.6 cm.
Szerokość: od 3 do 7.5 cm.
Kolor - różowy.
Materiał - PVC.
Producent - NMC.

Podczas zabaw z wykorzystaniem "Oriental Jelly Butt Beads" sugeruje się korzystać z lubrykantu na bazie wody. • dlugosc: 

  266

 • dlugosc_calkowita: 

  266

 • kolor: 

  Pink

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny