Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: nmc

Kulki analne "Oriental Jelly Butt Beads" to doskonały produkt dla wszystkich fanów stymulacji odbytu - wiele frajdy przy korzystaniu z nich czeka zarówno doświadczonych fanów analnych eksperymentów, jak i nowicjuszy, którzy powoli chcą wdrożyć się w świat rozkoszy.

O uniwersalności tego produktu świadczy fakt, że koraliki są w bardzo urozmaiconych rozmiarach, co daje możliwość zabawy każdemu, niezależnie od stopnia wtajemniczenia. Najmniejsza z kulek posiada średnicę 3 cm, największa zaś - 7.5 cm, co pozwala na płynne pokonywanie kolejnych etapów analnych uniesień.

"Oriental Jelly Butt Beads" idealnie nadają się nie tylko do indywidualnych zabaw, ale także do wspólnych igraszek z partnerem, które z pewnością dodadzą wiele pikanterii w pożyciu każdej pary!

Kulki analne wykonane są z przyjemnego w dotyku materiału, który jest w stu procentach bezpieczny dla zdrowia - cały produkt jest wodoodporny i hipoalergiczny, nie dając najmniejszych szans na jakiekolwiek podrażnienia czy reakcje alergiczne.

Długość produktu to 26.6 cm, a na jego końcu znajduje się pierścień - uchwyt, który jest gwarantem zachowania pełnej kontroli podczas igraszek. Pozwala on także na rozmaite manewry, które mogą bardzo zintensyfikować przyjemność!

Produkt dostępny jest również w kolorach czarnym, fioletowym i różowym.

Dane techniczne:
Długość: 26.6 cm.
Szerokość: od 3 do 7.5 cm.
Kolor - niebieski.
Materiał - PVC.
Producent - NMC.

Podczas używania produktu sugeruje się korzystać z lubrykantu na bazie wody. • dlugosc: 

  266

 • dlugosc_calkowita: 

  266

 • kolor: 

  Blue

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny