Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Marc Dorcel (FR)

Marc Dorcel - Deep Feel to rewelacyjne kulki analne, dzięki którym świat uniesień analnych stanie się Twoim ukochanym azylem

Pięć połączonych ze sobą kulek. U ich podstawy znajduje się pierścien ułatwiający wyjęcie ich z odbytu oraz szereg innych manewrów, dzięki którym doznania będą wyjątkowe i niepowtarzalne. Ruch obrotowy może zagwarantować Ci niewyobrażalną rozkosz!

Materiał, z którego powstały kulki analne Deep Feel od Marca Dorcela, to najwyższej klasy silikon jakości medycznej. Jest on bardzo przyjemny w dotyku, gładki i bezpieczny dla skóry. Warto wziąć pod uwagę, że lubrykanty inne niż te wyprodukowane na bazie wody mogą zniszczyć kulki ze skutkiem nieodwracalnym.

Kulki analne Deep Feel od Marca Dorcela to pięć kulek różnych rozmiarów, które zwiększają się kolejno wraz z odczuwanymi doznaniami. Dzięki temu nawet początkujący miłośnicy analnej rozkoszy mogą odnaleźć w tym produkcie gwarancję przepięknych chwil. Możliwość stopniowania przyjemności zapewni ogrom uniesień zarówno doświadczonym fanom tego rodzaju miłości, jak i zupełnym nowicjuszom.

Tym bardziej, że kulki są w stosunkowo niewielkich rozmiarach (od 0.5 cm do 2.5 cm), w związku z czym są świetnym rozwiązaniem nawet dla ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę.

Marc Dorcel to legenda w dziedzinie produkcji filmów erotycznych. Teraz produkuje również ekskluzywne akcesoria erotyczne, które intensyfikują życie seksualne ludzi na całym świecie.

Dane techniczne:

  • Długość: 17 cm
  • Średnica najmniejszej kulki: 0.5 cm
  • Średnica największej kulki: 2.5 cm
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...