Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

ERECTOmed to wysokiej jakości pierścień na penisa marki JoyDivision. Wykonany został z najwyższej jakości silikonu klasy medycznej, materiału bardzo przyjemnego w dotyku i przede wszystkim – całkowicie bezpiecznego w kontakcie z ciałem. Dzięki wyjątkowemu zamknięciu, ring dopasowuje się do każdego rozmiaru członka i umożliwia regulację siły zacisku. To wszystko sprawia, że ERECTOmed jest bardzo wygodny w noszeniu i nie powoduje podrażnień skóry.


ERECTOmed nie tylko sprawi, że erekcja będzie pełniejsza, ale także dłuższa - opóźnienie wytrysku sprawi, że zarówno mężczyzna noszący pierścień, jak i jego partnerka będą cieszyć się dłuższym stosunkiem.

 

JoyDivision powstało w niemieckim Hannover w 1994 r. i dziś cieszy się popularnością jednej z wiodących marek na europejskim rynku produktów uatrakcyjniających życie seksualne. Pomysłodawcą i założycielem tej marki jest Oliver Redschlag. Na początku marka ta istniała jedynie jako idea, a jej siedziba mieściła się w garażu. Dzisiaj JoyDivision oferuje ponad 250 ekskluzywnych produktów wzbogacających komfort codziennego życia, jest w posiadaniu kilku patentów, jak również wielu międzynarodowych nagród wręczanych za ponadprzeciętną jakość i innowacyjną linię wzorniczą produktów. Osiągnięcie żadnego z tych sukcesów nie byłoby możliwe bez wsparcia lojalnych klientów z całego świata. Dewiza tej marki jest niezmienna i polega na nieustannym ubarwianiu Twojego życia miłosnego, co znajduje odzwierciedlenie w pierwszym członie jej nazwy – „JOY” symbolizuje determinację w kreowaniu nowych trendów, jak również radość ze współpracy z profesjonalistami oddanymi wspólnym ideałom.

 

Parametry techniczne:

materiał: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

Produkt testowany klinicznie. Wyprodukowano w Niemczech.