Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: x-man

Plug and Joy Black Dong Dwarf – wyjątkowy gadżet erotyczny, który do złudzenia przypomina męskiego penisa, umożliwiając zarówno penetrację pochwy, jak i stymulację odbytu!

Korek analny o charakterze unisex – tak niebywałą rolę mógłby odgrywać w Waszym życiu seksualnym Plug and Joy Black Dong Dwarf. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom, może uczynić stymulację odbytu znacznie bardziej intensywną, a to kapitalny sposób intensyfikacji doznań również w przypadku mężczyzn.

Kobiety ubóstwiają subtelne i zmysłowe pieszczoty analne, mężczyźni zaś przeżywają najsilniejsze i najbardziej niezapomniane orgazmy właśnie dzięki stymulacji prostaty, co wpływa korzystnie również na zdrowie tego narządu.

Charakter unisex czyni z korka analnego Plug and Joy Black Dong Dwarf wspaniały produkt zarówno dla indywidualistów, fanów samotnej penetracji, jak i par, którym marzy się lepsza i bardziej namiętna gra wstępna.

Czas podgrzać atmosferę w Waszej sypialni – neutralna czerń Plug and Joy Black Dong Dwarf świetnie wkomponuje się w krajobraz każdego pomieszczenia!

Plug and Joy Black Dong Dwarf u podstawy posiada bardzo wygodny uchwyt, umożliwiający ulokowanie gadżetu erotycznego na płaskiej powierzchni, co znacznie zwiększa komfort użytkowania.

Sugerujemy skorzystanie z ulubionego lubrykanta na bazie wody, gdyż właściwy poślizg to fundament udanych pieszczot o charakterze analnym.

Całkowita długość korka analnego Plug and Joy Black Dong Dwarf to 10.5 cm.

 • dlugosc: 

  105

 • dlugosc_calkowita: 

  105

 • kolor: 

  Black

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Belgia