Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: blush

Luxe Candy Rimmer Small Indigo – korek analny dla prawdziwych miłośników pieszczot okolic odbytu!

Gadżety erotyczne powstają przede wszystkim w celu urozmaicania życia seksualnego potencjalnych użytkowników i nie inaczej jest w przypadku korka analnego Luxe Candy Rimmer Small Indigo. Dzięki jego właściwościom, znacznie bardziej intensywne doznania mogą sobie zapewnić zarówno panie, jak i panowie, czyniąc świat erotycznych uniesień jeszcze piękniejszym.

O wyjątkowości tego wysokiej jakości produktu świadczy między innymi właśnie jego charakter unisex – Luxe Candy Rimmer Small Indigo zagwarantuje ogrom przyjemności przedstawicielom obojga płci.

Korek analny Luxe Candy Rimmer Small Indigo jest zatem nie tylko fantastycznym towarzyszem masturbacji i indywidualnych, namiętnych chwil w samotności, ale również doskonale sprawdza się w roli kompana wspólnych chwil we dwoje. A właściwie we troje!

Luxe Candy Rimmer Small Indigo pomoże Wam zmienić życie seksualne na lepsze i sprawić, że stanie się znacznie bardziej intensywne i wypełnione ekscytującymi chwilami, których nie będziecie chcieli zapomnieć do końca życia.

 • Kobiety momentalnie stają się zagorzałymi fankami tego rodzaju pieszczot, traktując podobne gadżety erotyczne jako niemalże obowiązkowy element wyposażenia swojej sypialni.
 • Mężczyźni natomiast wręcz ubóstwiają igraszki analne – stymulacja prostaty gwarantuje im bowiem nieprawdopodobne orgazmy, często absolutnie najsilniejsze w życiu!


Materiał silikonowy, z którego wykonano Luxe Candy Rimmer Small Indigo, jest bardzo często wykorzystywany przez renomowanych producentów gadżetów erotycznych.

Długość całkowita tego wyjątkowego produktu to 7.1 cm, a u jego podstawy znajduje się uchwyt o charakterze pierścienia, który znacząco ułatwia zachowanie pełnej kontroli nad korkiem! Wykorzystaj ruch obrotowy i inne manewry, które ogranicza wyłącznie Twoja wyobraźnia, a poznasz wręcz niewyobrażalną rozkosz!

 • dlugosc_calkowita: 

  71

 • kolor: 

  Blue

 • material: 

  Silicone

 • produkcja: 

  Chiny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...