Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: dream toys

Bootyful Small – różowy korek analny dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze zmysłowym światem analnych uniesień!

Odbyt to niezwykle uwrażliwiona strefa erogenna zarówno jeśli chodzi o kobiety, jak i mężczyzn. W przypadku tych drugich bardzo istotny jest również fakt, że właściwa stymulacja prostaty prowadzi do nieprawdopodobnie intensywnych orgazmów, które całkowicie odmieniają życie seksualne każdego faceta.

Erotyczne zbliżenia często dopada rutyna, wkradająca się do sypialni naprawdę wielu par. Warto zatem pomyśleć o urozmaiceniu, który nie tylko umożliwi osiąganie niebywałej ekstazy, ale również zagwarantuje szansę na poprawę relacji pomiędzy partnerami.

Bez dwóch zdań, właśnie takim gadżetem erotycznym jest korek analny Bootyful Small. Ten doskonały produkt w kolorze zmysłowego różu nadaje się nie tylko do namiętnej masturbacji, lecz jest także nieocenioną szansą na znacznie przyjemniejszą grę wstępną. Jeśli szukacie sposobu, dzięki któremu uda Wam się podsycić w sypialni sensualną atmosferę erotyzmu, nie mogliście trafić lepiej.

Korek analny Bootyful Small to w zasadzie produkt unisex, przede wszystkim ze względu na fakt, że może zapewnić użytkownikom ogrom niczym niezmąconej ekstazy niezależnie od płci.

U podstawy tego gadżetu erotycznego znajduje się bardzo poręczny uchwyt, dzięki któremu kontrola nad osiąganą przyjemnością jest bardzo komfortowa. W ten sposób, można również zwiększyć siłę doznań poprzez różne dodatkowe manewry, ograniczone jedynie przez ludzką wyobraźnię. Jednym z takich rozwiązań jest kapitalnie intensyfikujący rozkosz ruch obrotowy.

Bootyful Small to korek analny wykonany z wyjątkowo przyjemnego w dotyku materiału, który jest bezpieczny dla organizmu i wodoodporny. Sugerujemy dobór właściwego lubrykanta na bazie wody, gdyż podczas pieszczot analnych bardzo istotny jest odpowiedni poślizg oraz komfort użytkowania.

Całkowita długość korka to ok. 9.4 cm.