Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: dream toys

Bootyfull Xtra Small to niewielki korek analny w kolorze zmysłowego różu – doskonały gadżet dla początkujących miłośników stymulacji odbytu!

Przyjemny w dotyku materiał, idealny kształt, subtelny rozmiar i poręczność to atuty, które czynią z korka analnego Bootyfull Xtra Small doskonały produkt dla nowicjuszy. Wystarczy, że użyjesz ulubionego lubrykanta na bazie wody, a oprócz osiągnięcia niezrównanego komfortu, możesz odpowiednio zadbać o ów materiał.

Korek analny Bootyfull Xtra Small jest gadżetem erotycznym unisex, dzięki czemu może podkręcić atmosferę w każdej sypialni, zapewniając urozmaicenie życia seksualnego obojgu partnerom. Nie tylko kobiety są zachwycone zmysłową stymulacją tej wyjątkowo uwrażliwionej strefy erogennej, gdyż mężczyźni najsilniejsze orgazmy w życiu osiągają właśnie poprzez stymulację narządu zwanego prostatą.

Właśnie taki wachlarz właściwości sprawia, że Bootyfull Xtra Small to gadżet zarówno dla par, jak i dla singli. Kochankowie mogą spotęgować osiągane doznania i uczynić swe igraszki znacznie bardziej intensywnymi czy przyjemnymi, natomiast indywidualiści mają niepowtarzalną szansę na rozpoczęcie podróży w świat nieopisanej rozkoszy.

Ulokowany u podstawy różowego korka analnego Bootyfull Xtra Small uchwyt to gwarancja zachowania doskonałej kontroli nad gadżetem, co nie tylko umożliwia sprawne wyciąganie, ale również pozwala wykonać szereg manewrów wzmagających rozkosz. Ich zakres jest ograniczony jedynie przez wyobraźnię użytkowników – przekonajcie się sami, jak przyjemny może być ruch obrotowy.

Długość Bootyfull Xtra Small to niemal 9 cm.