Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: dream toys

Menzstuff Ribbed Torpedo Dong – korek analny, którego wyjątkowy kształt przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania!

Niewiele jest na rynku tak unikalnych gadżetów erotycznych. Kształt korka analnego Menzstuff Ribbed Torpedo Dong jest absolutnie niepowtarzalny, a znajdujące się na nim wypustki zapewniają niezwykle zmysłową penetrację.

Ten wysokiej jakości produkt to świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników stymulacji odbytu, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy najpiękniejsze orgazmy osiągają właśnie dzięki subtelnym pieszczotom prostaty.

Takie właściwości czynią z korka analnego Menzstuff Ribbed Torpedo Dong produkt o charakterze unisex, dzięki czemu nie tylko indywidualiści i miłośnicy samotnych uniesień odnajdą w nim perspektywę namiętnych chwil. Również pary, którym zależy na fenomenalnym urozmaiceniu życia seksualnego, zakochają się w możliwościach oferowanych przez ten gadżet.

Szansa za zaspokojenie potrzeb przedstawicieli obojga płci oraz neutralna czerń tego korka analnego sprawiają, że jest to produkt niezwykle uniwersalny.

Stymulacja odbytu to sposób na uczynienie życia seksualnego jeszcze bardziej wyjątkowym, gdyż korek analny Menzstuff Ribbed Torpedo Dong pozwoli Wam zwiększyć namiętność wspólnych chwil w sypialni.

Długość korka analnego Menzstuff Ribbed Torpedo Dong to 8 cm, dzięki czemu ubóstwiają go również początkujący miłośnicy pieszczot o charakterze analnym. Sugerujemy użycie odpowiedniego lubrykanta na bazie wody, który nie tylko zapewni Państwu doskonały komfort, lecz pozwoli zadbać o wyjątkowo przyjemny w dotyku materiał silikonowy.

 • dlugosc: 

  80

 • dlugosc_calkowita: 

  80

 • kolor: 

  Black

 • material: 

  Silicone

 • produkcja: 

  Chiny