Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: dream toys

Menzstuff Ribbed Torpedo Dong – czerwony korek analny, który może zagwarantować Waszym zmysłom wrażenia, o jakich dotychczas nawet nie śniliście!

Co wyróżnia zatyczkę analną Menzstuff Ribbed Torpedo Dong? Jej wyjątkowość w głównej mierze wynika z faktu, że jej walory zaspokoją nawet najskrytsze potrzeby miłośników stymulacji analnej niezależnie od płci. Niezwykłe w tego rodzaju erotycznych jest to, że mogą urozmaicić życie seksualne obojga partnerów!

Kobiety, które decydują się na wykorzystanie tej niezwykle czułej na dotyk strefy erogennej, momentalnie na stałe wpisują stymulację analną w krajobraz swojej sypialni. Naprawdę, nie ma najmniejszego znaczenia czy pragniesz sama zagwarantować sobie niebywałą ekstazę, czy może chcesz dzielić te chwile z partnerem. Menzstuff Ribbed Torpedo Dong może okazać się Twoim wspaniałym przyjacielem, z którym nie będziesz chciała się rozstać naprawdę przez długi czas.

Nie inaczej sytuacja ma się w przypadku mężczyzn – faceci po prostu kochają orgazmy osiągane dzięki stymulacji prostaty. Są one znacznie potężniejsze i przyjemniejsze niż wcześniej, a jeśli myślałeś, że Twojemu szczytowaniu towarzyszy fala namiętności, to teraz czeka Cię istne tsunami najprawdziwszej ekstazy!

Dlatego właśnie korek analny Menzstuff Ribbed Torpedo Dong to doskonały gadżet erotyczny, który wydatnie pomoże Ci podczas realizacji nawet najskrytszych fantazji!

Menzstuff Ribbed Torpedo Dong to zatyczka analna stworzona z materiału PVC, bezpiecznego dla organizmu i nadzwyczaj często wykorzystywanego przez producentów renomowanych gadżetów erotycznych.

Wyjątkowość oraz unikalność korka analnego Menzstuff Ribbed Torpedo Dong wynika również z faktu, że posiada on fantastyczny kształt, a znajdujące się na nim wypustki zapewnią Ci nieprawdopodobnie intensywną penetrację.

Całkowita długość tego ognistoczerwonego produktu to 11 cm.


Dobór odpowiedniego lubrykanta na bazie wody pozwoli Ci korzystać z korka analnego ze znacznie większym komfortem – w naszej ofercie znajduje się tyle tego typu preparatów, że z pewnością odnajdziesz coś dla siebie!

 • dlugosc: 

  110

 • dlugosc_calkowita: 

  110

 • kolor: 

  Red

 • material: 

  Silicone

 • produkcja: 

  Chiny