Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: dream toys

Menzstuff Groovy Probe Red to ognistoczerwony korek analny, który może zapewnić kapitalne doznania każdemu!

Stymulacja odbytu to doskonałe urozmaicenie życia seksualnego, nie tylko w przypadku każdego indywidualisty i fana samotnych uniesień, ale również par, które pragną zwiększyć napięcie podczas erotycznych zbliżeń we dwoje!

A to wszystko dzięki temu, że korek analny Menzstuff Groovy Probe Red to produkt unisex i może zagwarantować ogrom seksualnej satysfakcji każdemu użytkownikowi, niezależnie od płci. Wiadomo przecież, że kobiety uwielbiają pieszczoty tej niezwykle wrażliwej strefy erogennej i doznania w ten sposób osiągane mogą doprowadzić je do najprawdziwszej ekstazy!

Nie każdy mężczyzna zdaje sobie jednak sprawę, jak fenomenalny orgazm może mu zapewnić właściwa stymulacja prostaty. Wspólne chwile z korkiem analnym Menzstuff Groovy Probe Red to niepowtarzalna szansa na wyjątkowo potężny moment szczytowania, którego nie zapomnisz do końca życia!

Tym bardziej, że rutynę warto zdusić w zarodku, kiedy jeszcze nie wkradnie się na dobre w progi Waszej sypialni. Zatyczka analna Menzstuff Groovy Probe Red umożliwi Wam namiętne eksperymentowanie we dwoje, co z pewnością znacznie zintensyfikuje Wasze zbliżenia i relacje.

Korek analny Menzstuff Groovy Probe Red to gadżet erotyczny o długości 12.5, a więc z jego wspaniałych właściwości z największą przyjemnością skorzystają przede wszystkim średnio zaawansowani użytkownicy gadżetów erotycznych tego typu.

Ognistoczerwony kolor zatyczki analnej Menzstuff Groovy Probe Red pozwoli Wam rozpalić swoje zmysły do czerwoności – od tego momentu możecie przestać sobie wyobrażać życie seksualne bez tego doskonałego gadżetu erotycznego!


Dobór optymalnego lubrykanta na bazie wody to szansa na zyskanie niezwykle istotnego komfortu użytkowania – w naszym sklepie z pewnością każdy miłośnik stymulacji odbytu znajdzie coś dla siebie!

 • dlugosc: 

  125

 • dlugosc_calkowita: 

  125

 • kolor: 

  Red

 • material: 

  PVC

 • produkcja: 

  Chiny