Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: dream toys

Menzstuff Ass-Jacker Black to korek analny dla wszystkich, którym marzy się nieprawdopodobna ekstaza i najpiękniejsze orgazmy w życiu!

Na rynku gadżetów erotycznych można odnaleźć wiele produktów o różnych kształtach i rozmiarach, jednak niewiele z nich jest aż tak wyjątkowych jak korek analny Menzstuff Ass-Jacker Black. Jego unikalna budowa pozwala osiągać niesamowitą rozkosz, nieporównywalną z innymi gadżetami tego typu.

Stymulacja odbytu jest niezwykle pięknym przeżyciem przede wszystkim ze względu na fakt, że można dzielić te chwile z partnerem lub partnerką. Menzstuff Ass-Jacker Black to produkt unisex, z którego walorów z ogromną przyjemnością skorzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W przypadku kobiet, są to fenomenalne chwile dlatego, że okolice ich odbytu są bardzo silnie uwrażliwione, natomiast faceci najwspanialsze momenty szczytowania przeżywają właśnie poprzez stymulację prostaty.

Dzięki temu, od teraz możecie wykorzystać Menzstuff Ass-Jacker Black zarówno podczas masturbacji, jak i w trakcie gry wstępnej, czyniąc wspólne, erotyczne zbliżenia jeszcze bardziej namiętnymi. Macie niepowtarzalną szansę, aby rozpalić swoje zmysły do czerwoności i zagwarantować sobie sensualne chwile, o jakich marzy każda para!

Warto urozmaicić życie seksualne, gdyż w tę sferę życia intymnego często wkrada się rutyna - Menzstuff Ass-Jacker Black pozwoli Wam znacznie zintensyfikować łóżkowe przygody i sprawić, że nie będziecie chcieli opuszczać sypialni!

Całkowita długość korka analnego Menzstuff Ass-Jacker Black to 12 cm, produkt wykonano z wysokiej jakości materiału silikonowego.

Radzimy dobór właściwego lubrykanta na bazie wody, gdyż optymalny komfort znacznie uprzyjemnia użytkowanie – w naszym sklepie bez wątpienia odnajdą Państwo preparat, który spełni potrzeby oraz wymagania.