Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Seven Creations

Clover Anal Rod to wyjątkowy korek analny, który pozwoli spełnić sny każdego miłośnika pieszczot analnych!

Korek analny Clover Anal Rod jest wyjątkowy, ponieważ jest unikalną kompozycją korka oraz koralików analnych. Dzięki temu doznania są znacznie bardziej intensywne, a stymulacja pozwala osiągać orgazmy o nieprawdopodobnej wręcz sile.

Jednym z najistotniejszych atutów korka analnego Clover Anal Rod jest jego uniwersalność – jest to gadżet erotyczny unisex, który rozpali do czerwoności zmysły zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że ci ostatni po prostu ubóstwiają tego typu igraszki, a stymulacja prostaty umożliwia spotęgowanie siły momentu szczytowania poza granice wyobraźni.

Ogranicza Was wyłącznie fantazja – korek analny Clover Anal Rod nie tylko w pełni usatysfakcjonuje Wasze samotne, indywidualne potrzeby, ale również pozwoli podgrzać atmosferę w sypialni i uczynić grę wstępną jeszcze bardziej wyjątkową.

Subtelne i zmysłowe pieszczoty odbytu to rewelacyjne urozmaicenie życia seksualnego, więc jeśli tylko marzycie o eksperymencie, w którym się zakochacie, nie mogliście trafić lepiej.

Clover Anal Rod to produkt wysokiej jakości, wykonany z materiału TPR przez renomowanego producenta gadżetów erotycznych Seven Creations.

Zwiększający się ku dołowi rozmiar koralików pozwala na pełną kontrolę nad osiąganą przyjemnością – od tej chwili sami możecie zdecydować, który krok warto wykonać, aby spełnić swoje sny o nowej jakości orgazmu!

Długość Clover Anal Rod to 18 cm, produkt jest w zmysłowym, różowym kolorze, a wygodny uchwyt pozwala na sprawne użytkowanie i dokonywanie zupełnie nowych manewrów. Wypróbujcie ruch obrotowy, a nie zechcecie wyjść z sypialni!

Właściwy lubrykant na bazie wody może zagwarantować doskonały komfort i, dzięki temu, znacząco spotęgować siłę odczuwanych doznań!

 • dlugosc: 

  180

 • dlugosc_calkowita: 

  180

 • kolor: 

  Pink

 • material: 

  TPR

 • produkcja: 

  Chiny