Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: nmc

Korek analny "Exhilarator Anal Plug 4" to świetne rozwiązanie dla każdego fana stymulacji odbytu. Nie liczy się ani Twoja płeć, ani Twoje doświadczenie w łóżkowych eksperymentach - jeśli masz ochotę na poznanie nowego oblicza przyjemności, ten produkt jest do tego odpowiedni.

Różnorodność rozmiarów średnic trzech zamontowanych kulek pozwala na świadome i stopniowe stymulowanie okolic analnych. Początkujący mogą więc etap po etapie pokonywać kolejne granice rozkoszy, a osoby nieco bardziej doświadczone sprawnie kontrolować swoje doznania.

"Exhilarator Anal Plug 4" wykonany jest z bardzo przyjemnego w dotyku materiału, który posiada właściwości hipoalergiczne, co wyklucza możliwość pojawienia się reakcji alergicznych lub podrażnień. Materiał ten jest również wodoodporny.

Produkt ten zapewnia porywające doznania, niezależnie od tego czy korzystasz z zatyczki sam, czy wspólnie z partnerem. Ulokowana u podstawy korka przyssawka pozwala na doskonałą samodzielną kontrolę własnej przyjemności bez żadnego ryzyka. "Exhilarator Anal Plug 4" jest gwarancją rozkoszy w każdej sytuacji!

Całkowita długość tego produktu to 10.2 cm, a jego grubość to 2.5 cm. Dostępny jest on również w kolorze czarnym.

Dane techniczne:
Długość - 10.2 cm.
Szerokość - 2.5 cm.
Waga - 60 g.
Kolor - beżowy.
Materiał - TPR.
Producent - NMC.

Podczas korzystania z "Exhilarator Anal Plug 4" zaleca się korzystać z żelów nawilżających na bazie wody.

 • dlugosc: 

  102

 • dlugosc_calkowita: 

  102

 • kolor: 

  Flesh

 • material: 

  TPR

 • produkcja: 

  Chiny

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...