Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: dream toys

Good Vibes Finger Sleeve Anal Probe to unikalny korek analny z uchwytem na palec, który pozwala w pełni kontrolować niezwykle intensywne doznania i wyjątkowe orgazmy!

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak przyjemna potrafi być odpowiednio prowadzona stymulacja odbytu. Miłosne igraszki z wykorzystaniem okolic analnych po dziś dzień często stanowią temat tabu, jednak osoby, które już zdecydują się na tego rodzaju pieszczoty, szybko zaczynają rozumieć, że powinny były to zrobić znacznie wcześniej!

Korek analny Good Vibes Finger Sleeve Anal Probe to niepowtarzalna szansa na niezwykle przyjemną stymulację odbytu, która może zwielokrotnić intensywność osiąganego orgazmu.

Good Vibes Finger Sleeve Anal Probe to świetny prezent zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Niezależnie od płci, korzystanie z tego korka analnego może przynieść rewelacyjne efekty w postaci wspaniałych orgazmów. Faceci często unikają tematu stymulacji okolic odbytu, jednak Ci, którzy postanawiają wkroczyć w ten tajemniczy świat rozkoszy, później chcą w nim zostać do końca! Stymulacja prostaty bowiem znacznie potęguje orgazm!

Korek analny Good Vibes Finger Sleeve Anal Probe przyda się zarówno podczas wspólnych igraszek we dwoje, jak i w trakcie samodzielnych pieszczot. Stymulacja analna pozwala osiągnąć niebywałą przyjemność zawsze i wszędzie.

Uchwyt na palec pozwala zachować pełną kontrolę nad korkiem analnym oraz urozmaicić pieszczoty o np. ruch obrotowy, potęgujący doznania!

Produkt dostępny jest również w kolorze czarnym.

Sugerujemy skorzystanie z odpowiedniego lubrykanta, który znacznie zwiększy uczucie komfortu!

Długość: 5.5 cm

 • dlugosc: 

  60

 • dlugosc_calkowita: 

  60

 • kolor: 

  Red

 • material: 

  TPR

 • produkcja: 

  Chiny