Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: nmc

10 Functions Butt Plug – unikalny korek analny, którego dziesięć trybów wibracji pozwoli Ci na osiągnięcie niespotykanego dotąd orgazmu!

Dziesięć trybów wibracji korka analnego 10 Functions Butt Plug to niepowtarzalna szansa na idealne dopasowanie optymalnej intensywności do potrzeb użytkownika. Dzięki temu produkt ten jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla doświadczonych użytkowników, którzy chcą jeszcze mocniej rozpalić swoje zmysły, jak i dla początkujących, marzących o urozmaiceniu swojego życia seksualnego!

Zadziwiające jest, że tak wiele osób do dziś uważa pieszczoty z wykorzystaniem odbytu za temat tabu. Na szczęście, to cały czas się zmienia, a powód jest prozaicznie prosty – odpowiednia stymulacja okolic analnych pozwala na uzyskanie niepowtarzalnej przyjemności.

I to niezależnie od płci użytkownika korka analnego, bowiem nie tylko kobiety odnajdą w 10 Functions Butt Plug sposób na osiągniecie legendarnego orgazmu. Subtelna stymulacja prostaty pozwala facetom trafić do seksualnego raju, w którym moment szczytowania staje się osobną podróżą poza granice dotychczas znanej rozkoszy!

Korek analny 10 Functions Butt Plug świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku par, które chcą urozmaicić swoje wspólne igraszki, jak i indywidualnych fanów analnych uniesień. Niezależnie od Twoich intencji i statusu związku, produkt ten może zrewolucjonizować osiągane przez Ciebie orgazmy!

Radzimy skorzystać z ulubionego lubrykanta na bazie wody, aby uczynić pieszczoty niezwykle przyjemnymi i komfortowymi.

 • baterie: 

  3 Batteries AAA

 • dlugosc: 

  89

 • dlugosc_calkowita: 

  89

 • kolor: 

  Purple

 • material: 

  ABS

 • produkcja: 

  Chiny