Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: dream toys

Menzstuff P-Spot Pleaser – wyjątkowy korek analny unisex, który usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających fanów stymulacji odbytu!

Neutralna czerń oraz uniwersalne właściwości czynią z korka analnego Menzstuff P-Spot Pleaser gadżet erotyczny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki temu, jest on nie tylko doskonałym towarzyszem indywidualnych chwil pełnych uniesień, ale również sposobem na urozmaicenie gry wstępnej i uczynienie jej jeszcze bardziej zmysłową.

Niektórym ludziom błędnie wydaje się, że pieszczoty analne są zarezerwowane wyłącznie dla kobiet, jest to jednak niezgodne z prawdą! Faceci wręcz ubóstwiają tego typu igraszki, gdyż właśnie dzięki stymulacji prostaty osiągają absolutnie najsilniejsze i najbardziej niezapomniane orgazmy!

Korek analny Menzstuff P-Spot Pleaser jest unikalny również ze względu na swój nieregularny kształt, idealnie dostosowany do potrzeb męskiego organizmu. Niewiele jest na rynku gadżetów erotycznych, które zagwarantują Twojej prostacie aż tak nieprawdopodobnie intensywną stymulację!

Menzstuff P-Spot Pleaser to stosunkowo niewielki gadżet erotyczny tego typu, zatem z jego właściwości, przy odpowiednim przygotowaniu, mogą skorzystać również początkujący miłośnicy analnych uniesień. Długość całkowita tego wyjątkowego produktu do 11.5 cm, a zastosowanie optymalnego lubrykanta na bazie wody może znacząco podnieść komfort użytkowania.

Właściwy lubrykant pomoże również ułatwić pielęgnację produktu oraz zachowanie higieny i bezpieczeństwa.