Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: pasante (uk)

 

Parametry techniczne:

długość: 190 mm

szerokość: 52 mm

grubość: 70 mikronów

 

Tak jak seks, przepyszna czekolada jest pokusą, której nie sposób się oprzeć. Smakowe prezerwatywy Pasante Chocolate Temptation pozwalają nadać waszym wspólnym chwilom niezwykłego smaku. To prawdziwie smakowita propozycja dla osób, które chcą urozmaicić łóżkowe uniesienia, nadając im oryginalnej oprawy. Warto zakupić opakowanie zbiorcze zawierające aż 144 sztuki prezerwatyw pakowanych w worek – to sposób, by bawić się „na słodko” wiele razy.

 

Nakładanie Pasante Chocolate Temptation jest tak proste i wygodne, że praktycznie tego nie odczujesz i będziesz mógł błyskawicznie zabrać się do tego, co najważniejsze! Niezależnie od rozmiaru i kształtu członka, anatomiczny kształt prezerwatyw sprawi, że będą pasować jak ulał.

 

Pasante Chocolate Temptation to nie tylko wygoda i ciekawe wrażenia smakowe, ale i bezpieczeństwo dzięki któremu Pasante stało się jednym z najbardziej renomowanych producentów prezerwatyw. Zostały przetestowane zarówno elektronicznie, jak i dermatologicznie, dzięki czemu są bardzo bezpieczne.

 

Prezerwatywy Pasante Chocolate Temptation pozbawione są środka plemnikobójczego.