Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Parametry techniczne:

długość: 180 mm

szerokość: 52 mm

grubość: 65 mikronów

 

Przyjemne smaki i zapachy pozwalają doskonale nakręcić partnerkę lub partnera w trakcie seksu. Z myślą o tym powstały lateksowe prezerwatywy Pasante Mint Tingle, które kuszą smakiem i zapachem świeżej mięty! Kupując zawierające 144 sztuk zbiorcze opakowanie prezerwatyw Pasante Mint Tingle, masz gwarancję wielu przyjemnych chwil wzmacnianych zniewalającym aromatem. Do zakupu na pewno zachęci Cię również oferowana przez nas bardzo atrakcyjna cena!

 

Używając Pasante Mint Tingle, nie tylko jesteś w stanie stworzyć unikatową atmosferę w sypialni, ale i zapewnić sobie maksymalny komfort, ponieważ produkowane przez Pasante prezerwatywy wyróżniają się anatomicznym kształtem, dzięki któremu na pewno nie będzie problemu z dopasowaniem! Doskonale wiemy, że gdy w kochankach zaczynają buzować emocje, nie chcą, by cokolwiek stało im na przeszkodzie w drodze ku spełnieniu, dlatego ten aspekt jest niewątpliwie ogromnym atutem tych prezerwatyw.

 

Przeprowadzanie testów elektronicznych i dermatologicznych sprawia, że produkowane przez Pasante prezerwatywy są jak najbardziej bezpieczne i zdrowe. Stanowią doskonałą ochronę przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową.

 

Prezerwatywy Pasante Mint Tingle nie zawierają środka plemnikobójczego.