Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Długość: 190 mm
Średnica: 55 mm w najcieńszym miejscu
Grubość: 70 mikronów

Wśród prezerwatyw wyprodukowanych przez firmę Pasante dostępnych w asortymencie Świata Doznań istnieje wiele modeli wyróżniających się szczególnie atrakcyjnym wyglądem. Jednym z nich są prezerwatywy Pasante Black Velvet, które można u nas zakupić w opakowaniu zbiorczym Black Velvet Clinic Pack.

 

Czerń jest kolorem, który od zawsze kojarzy nam się zmysłowo! Twórcy prezerwatyw wykorzystali ten fakt, tworząc cechujące się niezwykle gustownym czarnym kolorem prezerwatywy Black Velvet. Założone na członek nadają mu bardzo pociągającego wyglądu.

 

Black Velvet to prezerwatywy nie tylko interesujące estetycznie, ale i bardzo wygodne i łatwe w nałożeniu, co jest spowodowane ich anatomicznym kształtem przylegającym do członka. Atrakcyjności dodaje im również wysokiej jakości nawilżenie oraz lekko powiększony rozmiar, dzięki czemu będą wygodnie leżeć na penisie niezależnie od jego rozmiarów.

 

Prezerwatywy Black Velvet zostały stworzone z największą troską o bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników, o czym świadczą bardzo skrupulatne testy elektroniczne i dermatologiczne.