Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: pasante (uk)


Min. długość: 180mm
Szerokość u podstawy: 60mm
Średnia grubość: 15 mikronów

 

Zawarte w opakowaniu o wyglądzie karty kredytowej prezerwatywy nielateksowe Pasante Unique wykonane z żywicy syntetycznej są doskonałym przykładem prezerwatyw, których używanie to sama frajda! Kupując opakowanie zbiorcze (72 szt.), zapewnisz sobie zapas na długi czas.

 

Prezerwatywy Pasante Unique są zarazem delikatne i mocne, dzięki czemu doskonale łączą bezpieczeństwo ze wspaniałymi doznaniami! To prezerwatywy tak cienkie, że właściwie ich nie poczujesz – w przeciwieństwie do bardzo przyjemnych doznań i bezpieczeństwa!

 

Cienki materiał to nie jedyny aspekt prezerwatyw Pasante Unique, który pozwala na cieszenie się komfortowym seksem. Są to również prezerwatywy dobrze przylegające, o anatomicznym kształcie, dzięki czemu stosuje się je niezwykle komfortowo. Są także bezzapachowe, dzięki czemu jeszcze łatwiej zapomnieć o ich istnieniu w trakcie zabawy.

 

Z Pasante Unique masz pewność, że materiał, z którego zostały wykonane nie zniszczy się niezależnie od sposobu, w jaki będziesz ich używać! W przeciwieństwie do lateksu, żywica syntetyczna pozwala na swobodne użycie m.in. olejków nawilżających. Dzięki temu będziesz mógł wypróbować nowe sposoby, by uzyskać satysfakcję z seksu, które były dla Ciebie niedostępne w przypadku prezerwatyw lateksowych.