Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Prezerwatywy SKYN to nie tylko cienki materiał, dzięki któremu możecie odczuć wrażenia o wiele bardziej naturalne niż w przypadku klasycznych lateksowych prezerwatyw. To również duża różnorodność modeli, dzięki której każdy może znaleźć dla siebie ten, który najbardziej mu odpowiada! SKYN Selection to niezwykła okazja, by wypróbować aż trzy modele prezerwatyw, z których każdy oferuje jedyne w swoim rodzaju wrażenia!

 

W opakowaniu znajdują się po 3 sztuki:

 

SKYN Original – oryginalne prezerwatywy SKYN, które podbiły świat i stały się już klasyką!

 

SKYN Intense Feel – SKYN wzbogacone o wypustki wzmacniające wrażenia, dzięki czemu seks może być nie tylko równie dobry, jak bez prezerwatywy, ale i nawet lepszy

 

SKYN Ekstra Nawilżane – dodatkowo nawilżane dla jeszcze większego komfortu!

 

Kupując opakowanie SKYN Selection zapewniasz sobie aż dziewięć przyjemnych, bezpiecznych stosunków – za każdym razem trochę innych!

 

Poliiprozen, z którego wykonane są prezerwatywy SKYN jest cieńszy od lateksu, ale jest co najmniej równie wytrzymały. Mogą z nich korzystać osoby uczulone na lateks, a także istnieje możliwość używania z ich lubrykantami nieopartymi na wodzie.

 

Wszystkie prezerwatywy marki Unimil są certyfikowane przez BSI (British Standards Institute) i spełniają rygorystyczne wymagania międzynarodowej normy na prezerwatywy ISO 4074:2002.

 

Wymiary

  • długość: ok 180 mm
  • szerokość: ok 53 mm
  • grubość: ok 65

Materiał: nielateksowa
Certyfikaty: Kitemark, CE

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...