Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Jeżeli chcesz nadać swojemu życiu erotycznemu dodatkowego smaczku, prezerwatywy Pasante Fizzy Cola są jednym z najciekawszych pomysłów. To prezerwatywy o smaku coli, które wprowadzą trochę orzeźwienia do Twojej sypialni! Ich oryginalny smak i kolor uczynią wspólne igraszki jeszcze ciekawszymi. Zapraszamy do świetnej zabawy!

 

Prezerwatywy Pasante stały się prawdziwym hitem ze względu na anatomiczny kształt umożliwiający precyzyjne dopasowanie. To prezerwatywy, które na pewno będą Ci pasować – dosłownie i w przenośni! Ty docenisz ich wygodę, a partnerka lub partner – świetny smak, który zachęci ją lub jego do włożenia jeszcze większej energii w dawanie Tobie przyjemności!

 

Prezerwatywy Pasante są wyborem, którego z czystym sumieniem mogą dokonać osoby, które przykładają bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa. Są bowiem testowane dermatologicznie i elektronicznie w sposób, który nie pozostawia wątpliwości co do ich skuteczności antykoncepcyjnej i ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

 

Prezerwatywy Pasante pozbawione są środka plemnikobójczego.