Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: pasante (uk)

Pasante Bubblegum Burst to prezerwatywy, które przywołają Wam na myśl czasy, gdy słowo „guma” kojarzyło się z czymś trochę innym niż teraz... To jedna z najbardziej oryginalnych prezerwatyw smakowych dostępnych na rynku – prezerwatywa o smaku... gumy balonowej! Tym samym guma balonowa może wciąż dostarczać zabawy, choć zupełnie innej niż w czasach dziecięcych. To świetny sposób, by uczynić wasze życie erotycznym nieco barwniejszym i bardziej zabawnym!

 

Nakładanie prezerwatyw Pasante jest proste jak „raz-dwa-trzy” dzięki ich anatomicznemu kształtowi sprawiającemu, że doskonale leżą na członku. Szybko założywszy ulubioną prezerwatywę, będziesz mógł zająć się przyjemnym, komfortowym i bezpiecznym seksem, jaki lubisz najbardziej. To prezerwatywy stworzone, by uczynić łóżkowe zabawy jak najbardziej odprężającymi.

 

Dokładne testy elektroniczne, które przechodzą prezerwatywy Pasante sprawiają, że są to produkty oferujące ochronę na niezwykle wysokim poziomie. Prezerwatywy Pasante nie zawierają środka plemnikobójczego.