Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Szerokość: 55 mm

Długość: 185 mm 

 

Czy zdarzyło Ci się, że w trakcie bardzo intensywnego seksu skończyłeś wcześniej, niż chciałeś, rozczarowany, że nie udało Ci się przedłużyć doznań? Jeśli tak, prezerwatywy Unimil Max Love są stworzone specjalnie dla Ciebie! To prezerwatywy z żelem zawierającym benzokainę - środkiem pozwalającym na kontrolowanie momentu wytrysku i dłuższe zachowanie podniecenia seksualnego. Dzięki temu będziesz mógł zakończyć stosunek dopiero wtedy, gdy naprawdę poczujesz się spełniony! Unimil Max Love to gwarancja długiego seksu z satysfakcjonującym finałem. To idealna propozycja dla tych, którzy są wciąż spragnieni wrażeń.

 

Unimil Max Love są niezwykle przyjemne w nakładaniu i posiadają prążkowaną powierzchnię, która czyni wrażenia jeszcze bardziej intensywnymi! To prezerwatywy dla osób, które chcą mieć z seksu jak najwięcej, stawiając na długie, mocne doznania.

 

Unimil jest firmą stosującą bardzo zaawansowana technologię do przeprowadzania elektronicznych testów, dzięki czemu zapewniana przez produkowane przez nią prezerwatywę dają ochronę na najwyższym poziomie.