Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Szerokość: 55mm,

długość: 185 mm

 

Jeśli chcesz wypróbować prezerwatywy, które sprawią, że Twoja przyjemność seksualna osiągnie poziomy, które wcześniej ciężko było Ci sobie wyobrazić, Unimil Xtra Pleasure to najlepsze, na co mogłeś trafić! Prezerwatywy Xtra Pleasure wzbogaci doznania obojga partnerów o niezwykle miłe wibrowanie spowodowane przez falowanie materiału. Zwykłe prezerwatywy tego nie potrafią! Większa przyjemność odczuwana przez obojga partnerów sprawi, że będą jeszcze bardziej chętni, by cieszyć się sobą nawzajem.

 

Stosowania prezerwatyw Unimil Xtra Pleasure staje się jeszcze przyjemniejsze dzięki zastosowane w niemu świetnemu nawilżaniu. Prążkowana powierzchnia tych prezerwatyw czyni z nich jeden z najbardziej intrygujących produktów na rynku. Na pewno nie pożałujecie ich wypróbowania, ponieważ są w stanie zabrać Was w zupełnie nowe miejsca!

 

Prezerwatywy Unimil Xtra Pleasure zostały poddane gruntownym testom elektronicznym i dermatologicznym, dzięki czemu zapewniają najwyższy standard bezpieczeństwa. Unimil to jedna z najbardziej uznanych firm produkujących prezerwatywy, które ludziom na całym świecie pozwalają chronić się przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...