Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: cobeco

Spanish Fly Raspberry to wyjątkowa hiszpańska mucha o zmysłowym smaku malin!

  • Ogromne pożądanie, które wyzwoli w Was niezwykłą namiętność!
  • Fala podniecenia zalewające Wasze ciała!
  • Ochota na seks niezależnie od sytuacji!
  • Szansa na odnowienie Waszego życia seksualnego i ponowne podkręcenie temperatury w Waszej sypialni!
  • Możliwość znacznie skuteczniejszego podrywu i zyskania wyższych umiejętności w dziedzinie uwodzenia!
  • Zmysłowy smak słodkich malin!


Brzmi kusząco? Jasne, przecież Spanish Fly Raspberry to suplement diety, który kompleksowo wpływa na libido obojga partnerów, niezależnie od płci użytkownika. Od tej chwili możesz zdobyć serce i rozpalić zmysły kogo tylko zechcesz!

Wiele czynników może osłabić libido, które warto podkręcić ponownie. Do najczęściej występujących należą między innymi wiek, ewentualne choroby i gorszy stan zdrowia, stosowanie używek, nieodpowiedni sposób odżywiania się, zbyt duże zmęczenie lub stres.

Seks jest ważny, zarówno dla każdego człowieka z osobna, jak i stabilności danego związku. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że udane i satysfakcjonujące życie seksualne jest fundamentem i budulcem każdych zmysłowych i bliskich relacji między partnerami?

Daj sobie szansę na skorzystanie z wyjątkowych właściwości tej hiszpańskiej muchy i zostańcie kochankami jak z filmów i książek!

Pojemność: 15 ml

Co trzeba zrobić? Ulokować kilka kropel pod językiem lub w szklance z napojem i w ciągu kilku chwil cieszyć się efektami w postaci nadciągającej fali pożądania!* Nie każdy organizm reaguje tak samo na kurację suplementami, dlatego nasza firma nie może zapewnić osiągnięcia konkretnych efektów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...