Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: system jo

Jo Clitoral Gel Wild jest żelem stymulącym dla kobiet, które chcą znacząco poprawić swoje libido i rozpalić swoje zmysły naprawdę mocno!

Ten unikalny żel intymny może dostarczyć Twojemu ciału niezwykłe efekty w postaci fali pożądania, którą bardzo łatwo można przekuć w pełne namiętności pieszczoty. Wbrew pozorom, libido nie jest czymś stałym i powtarzalnym, nawet najbardziej ognistym kobietom zdarzają się bowiem chwile oziębłości seksualnej.

Co może wpłynąć na występowanie tego bardzo powszechnego problemu? Wiele czynników, zarówno fizycznych, jak i mentalnych. Do tych najczęściej pojawiających się bodźców należą między innymi stres, zaburzenia o charakterze hormonalnym, nieodpowiednia dieta, przebyte choroby, używki czy wiek.

Wiele osób radzi sobie z tego typu problemami, decydując się na częste wizyty u lekarzy, co bez dwóch zdań stanowi dość wstydliwy element życia codziennie. Bo przecież chyba nikt nie lubi dzielić się z obcymi ludźmi swoimi sprawami natury intymnej. Dostępne na rynku preparaty zazwyczaj reklamują się jako bardzo skuteczne, w żaden sposób nie pomagając kobietom osiągnąć satysfakcjonującego libido.

Na całe szczęście, istnieje Jo Clitoral Gel Wild, który nawet najbardziej oziębłą niewiastę jest w stanie zamienić w gorącą kocicę, któej namiętność rozpala zmysły wszystkich facetów.

Udany seks to nie tylko przyjemność i rozkosz, ale również solidny fundament każdego stabilnego związku, więc jeśli marzy Ci z partnerem jeszcze bliższa relacja oparta na wzajemnym zaufaniu, Jo Clitoral Gel Wild to suplement dla kobiet takich, jak Ty!

Produkt jest dostępny także w następujących wersjach:

  • LIGHT - subtelny, delikatny efekt mrowienia,
  • MILD - średnia moc działania, duży wzrost libido,
  • ATOMIC - rozpal swoje zmysły do czerwoności!


Wystarczy wmasować odrobinę żelu intymnego dla kobiet Jo Clitoral Gel Wild w łechtaczkę oraz wargi sromowe i można cieszyć się nadciągającą falą pożądania!

Pojemność: 10 ml* Wszystkie kobiety są jedyne w swoim rodzaju, a ich ciała znacznie się różnią. Jako że suplementy gwarantują działanie uwarunkowane wachlarzem indywidualnych cech danego organizmu, nasza firma nie może zagwarantować osiągnięcia konkretnych, ściśle określonych efektów.

  • produkcja: 

    USA