Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: inverma

Orgasmus Erekta-Prompt Fm to fantastyczny suplement dla kobiet, które chcą zwiększyć swoje libido i zagwarantować sobie niepowtarzalnie intensywne doznania!

Wiele kobiet narzeka na zbyt małe libido i, choć potencjalnych przyczyn takiej sytuacji może być naprawdę wiele, czasem ciężko zdefiniować tę jedną, która rzeczywiście decyduje o seksualnej oziębłości. Zdarza się, że regularne wizyty u lekarzy stają się bardzo wstydliwe, tym bardziej, że problemy ze sprawnością seksualną należą do tych najbardziej intymnych.

Dla kobiet, które ponownie chcą nabrać ogromnej ochoty na seks, stworzono Orgasmus Erekta-Prompt Fm. Produkt ten pozwala znacznie zwiększyć libido i sprawić, że pieszczoty znów staną się niezwykle zmysłowe i intensywne.

Udane życie seksualne to przecież fundament udanego związku! Dzięki niemu, wzrastają szansę na stworzenie niesamowicie bliskiej relacji opartej nie tylko na namiętności, ale również na wzajemnym zaufaniu!

W jaki sposób suplement dla kobiet Orgasmus Erekta-Prompt Fm może zrewolucjonizować Wasze łóżkowe przygody?

Przede wszystkim dzięki efektowi rozgrzewania, który tuż po posmarowaniu kremem Twoich stref intymnych, wypełni je i uczyni z Ciebie seksualny i niezaspokojony wulkan energii!

Produkt ten posiada ładny, przyjemny i zmysłowy zapach, co sprawi, że Twój partner również stanie się niezwykle podniecony. Ponadto, konsystencja kremu jest bardzo miła w dotyku.

Wystarczy posmarować tym kremem okolice łechtaczki i warg sromowych, a za chwilę powinnaś cieszyć się ogromną falą pożądania, wypełniającą całe ciało!

Pojemność: 13 ml* Zdarza się, że suplementy działają w sposób uzależniony od indywidualnych predyspozycji użytkownika, a że każda kobieta jest wyjątkowa, nie jesteśmy w stanie zagwarantować osiągnięcia ściśle określonych, założonych wcześniej efektów.

  • produkcja: 

    Niemcy