Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Fleshlight (US)

Bardzo trudno wyrazić samymi słowami, ilu wrażeń jest w stanie dostarczyć Ci masturbator Fleshlight - Pink Lady Vortex. Produkt ten wymyka się wszelkim standardom i ustanawia własny poziom doznań z zabawy nim. Już na samą myśl o ponownej penetracji jego wnetrza poczujesz wszechogarniające podniecenie.

Pink Lady Vortex pozostawi w twoim umyśle piękne wspomnienia przyjemnie spędzonych chwil intymnych.
Satysfakcja z urzycia jest tu wpisana w gwarancję!

Widoczna na zdjęciu faktura, jaka znajduje się w środku masturbatora, ma za zadanie dać Ci jak najbardziej
naturalne odczucia, które zadowoleni użytkownicy tego produktu porownuja z rozkoszą, którądaje prawdziwy stosunek z partnerką!


Wymiary
- Średnica: 1,9 cm
- Długość: 25,4 cm
- Waga: 0.916 kgTo właśnie u nas kupisz oryginalne kosmetyki Fleshlight stworzone specjalnie do pielęgnacji produktów firmy, skomponowane tak by nie niszczyły struktury zabawek i wspierały bezpieczne użytkowanie, są to:
-
FleshWash antybakteryjny spray oczyszczający,
- rewelacyjny puder wzmacniający i regenerujący strukturę
Renewing Powder,
- fantastyczny lubrykant poślizgowy na bazie wody
Fleshlube Water.

Warto poza tym zainteresować się lubrykantami
Fire i Ice które rozgrzewają lub ochładzają zależnie od tego czego potrzebujesz w danej chwili. Rozwiązaniem dla prawdziwych koneserów jest zestaw Shower Mount dzięki, któremu Twój lubiony masturbator zaczepisz do każdej gładkiej powierzchni i zaspokoisz się bez użycia rąk.

Dla miłośników praktycznego wykorzystywania najnowszych technologii Fleshlight wypuścił dodatkowe produkty ułatwiające korzystanie ze smartfona oraz tabletu w trakcie zabaw z ulubioną gwiazdą porno. Jeśli jesteś zainteresowany wspomnianymi udogodnieniami powinieneś przyjrzeć się Fleshlight - phone strap i Fleshlight LaunchPAD.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...