Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Lubrykant analny pjur Back Door Comfort Anal Glide - żel intymny, dzięki któremu pieszczoty analne stają się wyjątkowo przyjemne!

Zagwarantowanie sobie odpowiedniego nawilżenia to bez dwóch zdań kluczowa kwestia przed inicjacją analną. Dzięki pjur Back Door Anal Glide możecie cieszyć się doskonałym poślizgiem, a co za tym idzie - bardzo intensywnym i zmysłowym seksem.

Bezwonny lubrykant, który nie pozostawia śladow i plam. Jest wyprodukowany na bazie wody, w związku z czym może być używany razem z prezerwatywami i gadżetami erotycznymi.

Podstawą udanego seksu greckiego jest poczucie komfortu. Korzystając z lubrykantu pjur Back Door Anal Glide możesz zagwarantować sobie idealne rozluźnienie mięśni odbytu i zniwelowanie napięcia, dzięki czemu masz szansę przeżyć piękne chwile pełnie uniesień.

Seks analny to jeden z najbardziej wyjątkowych sposobów konsumowania miłości - od tej chwili możesz momentalnie zapewnić sobie niebywałą rozkosz i niepowtrzalanie intensywne pieszczoty, zmysłowe i, co równie ważne, bezbolesne!

Lubrykant pjur Back Door Anal Glide to gwarancja odpowiedniego poślizgu i spokoju. Żel ten jest stuprocentowo bezpieczny dla skóry, jednak pierwsze użycie zaleca się poprzedzić testem alergicznym - niewielką jego ilość ulokować na wewnętrzej stronie przedramienia w celu wykluczenia możliwości wystąpienia uczuleń lub podrażnień.

Pojemność: 250 ml


* Suplementy na każdego mogą działać z inną mocą - jest to uwarunkowane szeregiem indywidualnych cech, charakterystycznych dla danej osoby. Nie możemy zatem zagwarantować osiągnięcia precyzyjnie obranych celów.