Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: joydivision (ge)

Lubrykant analny easy ANAL - żel intymny, który pomoże sprawić, że pieszczoty analne będą przyjemniejsze niż kiedykolwiek przedtem!

Optymalne nawilżenie to fundament udanego seksu analnego. Dzięki suplementowi easy ANAL możesz zagwarantować sobie doskonały poślizg, przez co pieszczoty będą wyjątkowo przyjemne. Easy ANAL to prawdziwa szansa na komfort, wygodę i bezpieczeństwo.

Wyjątkowe właściwości lubrykantu analnego easy ANAL pomogą Ci się rozluźnić i przygotować na niezwykłe doznania. Teraz możesz zlikwidować napięcie bez żadnego problemu i zrelaksować się tak, aby w pełni cieszyć się z piękna tego rodzaju miłości.

Easy ANAL został przetestowany dermatologicznie, dzięki czemu wyeliminowane zostało ryzyko wszelkich reakcji alergicznych czy podrażnień. Pierwsze użycie należy jednak poprzedzić testem alergicznym - jeśli naniesienie niewielkiej ilości żelu na wewnętrzną część przedramienia spowoduje jakiekolwiek uczulenie, zaleca się przerwać stosowanie.

Żel analny easy ANAL pozbawiony jest intensywnego zapachu i walorów smakowych, nadaje się do seksu oralnego i można go używać z prezerwatywami. Jest przezroczysty.

Znakomity produkt również dla początkujących miłośników seksu greckiego. Doskonałe nawilżenie, rozluźnienie mięśni odbytu i poczucie komfortu sprawi, że przeżyjecie niezapomniane chwile, które będziecie chcieli powtarzać bez przerwy!

Produkt nadaje się również do indywidualnych pieszczot.

Pojemność: 80 ml* Suplementy działają z intensywnością uwarunkowaną indywidualnymi predyspozycjami człowieka, przez co nie jesteśmy w stanie zagwarantować osiągnięcia konkretnych, ściśle określonych efektów.