Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: SWISS NAVY

Swiss Navy żel wodny 20 ml /12 szt

 

 

Lubrykanty wodne premium SWISS NAVY ustanawiają wysokie standardy nowoczesnego rynku nawilżaczy. Długotrwałe "jedwabiste" zwilżenie.

 

Zapakowany w atrakcyjny blister do powieszenia na ścianie lub przy ladzie. W komplecie 12 sztuk.
Komfortowa mała pojemność, w sam raz do wypróbowania! Jest to też doskonałe opakowanie „w podróż”!


 

Skład:
Water (aqua), Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose,
Sodium Benzoate, Carbomer, Methylparaben, PEG-45M,
Tetrahydroxpropyl Ethylenediamine, Propylparaben, Tetrasodium EDTA


 

MD Science Lab/ SWISS NAVY – firmę z kilkunastoletnim doświadczeniem - tworzy zespół oddanych labolatorantów i badaczy, którzy pracują nad tym, by w najwyższej jakości warunkach komponować produkty, które będą zgodne z amerykańskimi i międzynarodowymi standardami. Program kontroli jakości przewiduje pełną analizę każdej partii produktu na kolejnych etapach produkcji i odrębną certyfikację każdej z analizowanych partii. MD Science Lab/ SWISS NAVY oddany jest inżynierii i produkcji rewolucyjnych, naturalnych wzmacniaczy intymnych - przełomowe produkty, które doskonale pasują do współczesnego stylu życia, skutecznie pomagają rozpalać namiętności klientów marki.
Produkty tworzone w USA sprzedawane są już teraz w 43 krajach, poprzez dystrybutorów, którzy pomagają odbiorcom dopasować produkty i korzystać z ich pomocą z pełni swojego życia, niezależnie od wieku. SWISS NAVY przyciąga uwagę klientów różnorodnością pojemności produktów, łącznie z najmniejszymi pojemnościami 20 ml, opatentowanym wygodnym w użyciu, niecieknącym systemem pompującym oraz estetycznymi, neutralnymi opakowaniami.