Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: LSDI

Olejek do masażu NURU JAPANER 300ml jest najlepszym rozwiązaniem dla gorącej i długiej gry wstępnej dla osób, które potrzebują chwili relaksu lub zaspokojenia potrzeb.

W dzisiejszych czasach dużo mężczyzn zapomina o grze wstępnej lub narzeka na to, że kobieta nie ma ochoty. Spracowane, zmęczone i znudzone pary, wracając do domów nie myślą o przyjemnościach, tylko o obowiązkach.
To może się zmienić, dzięki Nuru Japaner. Niezapomniane, pierwsze doznania, pozwolą na pobudzenie partnerki lub partnera w najgorszy dzień. Pozwólcie sobie na chwilę niezapomnianego relaksu, na rozgrzanie organizmu. Odłóżcie obowiązki na bok, zajmijcie się sobą, ponieważ masaż nie wypływa tylko na ciało, ale również na sferę psychiczną.

Masaż erotyczny jest świetnym początkiem do gry wstępnej. Pary, które dużo pracują, wracając do domu z tyłu głowy mają tylko myśl, jak się zrelaksować. Używając olejku do masażu NURU JAPANER pozwalamy sobie na długą chwilę relaksu, przy pobudzeniu wszystkich zmysłów.

Oleje do masażu są używane od bardzo dawna. Starożytni Grecy wierzyli w ich uzdrawiające moce. Olejki relaksujące mają w sobie składniki, które pozwalają na rozgrzanie tkanek, a zapach wydobywany dzięki masażowi, pozwoli na pozbycie się uporczywych myśli z całego dnia. Jeżeli kiedykolwiek myśleliście, aby iść do gabinetu masażu lub do SPA dla takiego zabiegu, już teraz wystarczy, że zakupicie NURU JANAPER. Urządzicie sobie salon masażu w domu - rękami, które z wielką chęcią was wymasują a do tego nie będziecie musieli za to płacić! Cudowna przyjemność bez wychodzenia z domu.

Pamiętajmy o tym, że masaż jest obopólna przyjemnością. Uwielbiamy uszczęśliwiać ukochaną osobę, a najlepiej robić to rozgrzewającym olejkiem do masażu NURU JAPANER. Rozluźnienie mięśni i pobudzenie receptorów skóry, pozwoli nam na wspaniałe doznania. Możemy wykorzystywać nasze doświadczenie w masowaniu lub po prostu dać ponieść się rękom. Pozwólmy, aby olejek do masażu zaczął działać i wspomagał nas w grze wstępnej.

Olejek do masażu NURU JAPANER 300ml jest stworzony z naturalnych składników, pozytywnie wpływa na organizm i zmysły. Masaż aromaterapeutyczny, czyli z olejami zapachowymi, pozwala oddać się osobie masowanej - cudownej aurze zapachów.

Olejek jest bezpieczny i można go używać do masażu miejsc intymnych. Tym samym, sprawimy partnerowi lub partnerce jeszcze więcej przyjemności.

Dodatkowo polecamy odpalić zapachowe świece, przygasić światło i cieszyć się chwilą.