Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: hot

Hot Pheromone Gel Man - afrodyzjak, który, niedostrzegalny ludzkim okiem, gwarantuje dostrzegalne efekty!

Hot Pheromone Gel Man to feromony bezwonne dla mężczyzn, którzy chcą przyciągać i uwodzić kobiety. Ten wspaniałej jakości żel pozwala wzmocnić działanie własnych, wydzielanych przez ludzkie ciało feromonów. Dzięki temu możesz działać na kobiety jak nigdy wcześniej!

Feromony są z natury bezwonne, w związku z czym osoby będące pod ich wpływem, są kompletnie nieświadome tego faktu. Wystarczy, że subtelnie nakierujesz ich percepcję na Twoje walory i atuty, a poczujesz się bardziej atrakcyjny i wyjątkowy niż kiedykolwiek do tej pory.

Produkt ten może poprawić Twoje życie w kilku aspektach. Oczywiście, na pierwszy plan wysuwają się relacje damsko-męskie, które zazwyczaj są główną motywacją osób sięgających po tego typu produkty. Nie ma co się dziwić, dzięki użyciu Hot Pheromone Gel Man wzrośnie zainteresowanie Twoją osobą, kobiety staną się bardziej bezpośrednie oraz rozmowne, i tak naprawdę tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz tak niepowtarzalną okazję.

Również Twoje życie zawodowe czekają duże zmiany. W oczach współpracowników i potencjalnych partnerów biznesowych zyskasz ogrom szacunku, który, dobrze wykorzystany, może pchnąć Twoją karierę do przodu.

Jeśli dotychczas na imprezach siedziałeś z tyłu i słuchałeś żartów innych osób, zastanawiając się na czym polega ten tajemniczy sekret bycia duszą towarzystwa, właśnie odnalazłeś rozwiązanie. Ludzie otworzą się przed Tobą, zaczną doceniać Twoją obecność i grzechem byłoby tego nie wykorzystać.

Feromony mogą działać inaczej na różnych ludzi.

Pojemność: 15 ml

Sposób użycia - zaaplikować na skórę, najlepiej w okolicach:
- szyi
- klatki piersiowej
- skroni
- nadgarstków
- zgięć łokciowych

Hot Pheromone Gel Man świetnie sprawdza się w towarzystwie perfumowanych feromonów z serii HOT LONDON / MIAMI / TOKYO!