Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: hot

Pheromone Bodylotion Man - balsam do ciała dla mężczyzn, którzy chcą skorzystać z niezwykłego połączenia rewelacyjnych właściwości feromonów i składników pielęgnujących skórę!

Na pogorszenie kondycji skóry wpływ może mieć naprawdę bardzo wiele czynników, w związku z czym bez dwóch zdań warto zadbać o jej stan. Pheromone Bodylotion Man to feromony zapachowe dla mężczyzn, którym marzy się zdrowa, odżywiona i optymalnie nawilżona skóra.

Ponadto, ogromnym atutem tego produktu jest zawartość feromonów, których właściwości to niemalże gwarancja dużo szczęśliwszego życia!

Przede wszystkim, feromony to znaczna poprawa Twoich talentów w prowadzeniu interakcji z kobietami!

Bardziej udane relacje damsko-męskie to chyba marzenie każdego faceta. Często wydaje się, że nie sposób dorównać tym wszystkim niezwykłym podrywaczom, którym wystarczy pojedynczy błysk w oku, aby rozpalić kobietę i owinąć sobie wokół palca. To jednak wcale nie musi być prawda! Wystarczy, że spotęgujesz siłę działania feromonów wydzielanych przez Twój organizm w naturalnych warunkach i możesz cieszyć się z równych szans!

I nie ma najmniejszego znaczenia, w jakim celu to robisz. Możesz szukać kochanki na chwilę lub partnerki na zawsze! Feromony nie oceniają, feromonów to nie obchodzi. Czeka Cię korzystny wpływ na damską podświadomość, ale tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób to wykorzystasz.

Feromony to również łatwiejsza praca i szybsza droga do awansu!

Życie zawodowe to niezwykle istotna płaszczyzna życia każdego mężczyzny. Nie od dziś wiadomo, że facet, który realizuje się w pracy, dużo lepiej radzi sobie z pozostałymi aspektami życia codziennego. Daj się poznać jako potencjalny przywódca, którego opinii można zaufać i wykorzystać ją do podjęcia kluczowych decyzji. Czas utorować sobie drogę do awansu, zarówno w kwestii stanowiska, jak i zarobków.

Zyskaj niespotykaną dotychczas przebojowość i wyprzedź rywali spontanicznością i błyskotliwością!

Feromony to nie tylko pragmatyzm, ale również znakomita zabawa!

Bycie duszą towarzystwa to fajna sprawa. Nie ma przecież nic złego w byciu lubianym, docenianym i podziwianym. Pewny siebie i dowcipny samiec alfa, którego wszyscy chętnie widzą w centrum uwagi, znacznie łatwiej zyska uśmiech na twarzy i szczęście każdego dnia.

Wystarczy wmasować balsam w skórę!

Pojemność: 150 ml

Feromony zapachowe dla mężczyzn. Balsam dla mężczyzn.


  • produkcja: 

    Austria

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...