Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: cobeco

Onyx Pheromone Men Toilette - świeży, energiczny zapach i rewelacyjna moc feromonów skomponowane tak, aby dać Ci jak najlepszy efekt!

Prawdopodobnie każdy mężczyzna marzy o wizerunku zdobywcy kobiecych serc, niezawodnego uwodziciela, który korzysta z życia i pisze swoją własną historię. Od tej chwili osiągnięcie takiego stanu może być o wiele łatwiejsze!

Jeśli marzyłeś kiedykolwiek o większych umiejętnościach w dotychczas trudnej dziedzinie podrywu, znalazłeś idealne rozwiązanie. Dzięki unikalnej recepturze, Onyx Pheromone Men Toilette to feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy chcą uwodzić kobiety, owijać je wokół palca i utorować sobie drogę do sukcesu.

Kobiety będą oczarowane Twoją siłą i cechami prawdziwego samca alfa. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy na zostanie współczesnym macho, męskim i intrygującym.

Feromony w środowisku naturalnym mają za zadanie zasygnalizować podświadomości innych ludzi o intencjach z Twojej strony. Wpłyń na percepcję kobiet, współpracowników i rywali w taki sposób, aby zyskać należny Ci szacunek. Bądź uwielbiany, rozkochuj kobiety i sprawiaj, że inni mężczyźni zaczną Cię podziwiać!

Często pierwszym skojarzeniem ze słowem feromony jest ich zbawienny wpływ na relacje damsko-męskie. Całkiem słusznie! Nie ma najmniejszego znaczenia jakiej kobiety aktualnie potrzebujesz.

  • Jeśli jest to gorąca kochanka, która zapewni Ci pełne rozkoszy i namiętności noce bez zobowiązań, nie mogłeś trafić lepiej!
  • Jeżeli czujesz potrzebę stałego, stabilnego związku i kobiety, obok której mógłbyś budzić się każdego ranka, Onyx Pheromone Men Toilette to feromony zapachowe dla mężczyzn takich, jak Ty!
  • A może masz już stałą partnerkę, która jednak przestała zdawać sobie sprawę jak męskiego i wartościowego faceta ma obok siebie?


Podkręć damską podświadomość, ciesz się niezwykłymi efektami, bądź energiczny i pewny siebie!

Feromony wpłyną również na podświadomość innych ludzi - w pracy zaczniesz być postrzegany jako kandydat do awansu i potencjalny lider, który bez wahania podejmuje nawet najtrudniejsze decyzje.

Na imprezach obserwuj zmiany w zachowaniu osób, które dotychczas nie doceniały Twojej wartości. Masz niepowtarzalną szansę, żeby zostać duszą towarzystwa, zabawną, spontaniczną i błyskotliwą!

Wystarczy spryskać szyję, klatkę piersiową, nadgarstki i skronie, poczuć świeży i energiczny zapach Onyx Pheromone Men Toilette i rozkoszować się nowym rozdziałem swojego życia!

Pojemność: 14 ml

  • produkcja: 

    Holandia