Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: ruf

Hypno-Love - zahipnotyzuj i rozkochaj w sobie tyle kobiet, ile tylko podołasz!

Hypno-Love to feromony zapachowe dla mężczyzn spragnionych zmian w życiu nie tylko miłosnym, ale również towarzyskim czy zawodowym.

Dzięki unikalnej recepturze i wysokiemu stężeniu feromonów możesz wykorzystać zainteresowanie kobiet jak najlepiej tylko potrafisz. Wyjątkowo zmysłowe połączenie męskiego i intrygującego zapachu z zawartością feromonów jest gwarantem poprawy odbioru Twojej osoby w oczach innych ludzi. Przede wszystkim kobiet, lecz nie tylko.

Oczywiście, stosowanie feromonów zdecydowanie najczęściej ma na celu łatwiejszą interakcję z przedstawicielkami płci pięknej. O to już nie musisz się obawiać. Tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz szansę w postaci damskich spojrzeń, gestów i chęci.

Jednak nie tylko kobiety dostrzegą w końcu Twoją ogromną wartość. Współpracownicy i partnerzy biznesowi zaczną traktować Cię z większym szacunkiem, często nawet podziwem, co jest świetnym kapitałem w drodze po lepsze stanowisko i zarobki. Nie musisz martwić się o pewność siebie podczas rozmów kwalifikacyjnych czy nawet egzaminów na studiach - Twoja umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, swoboda i naturalność zaskoczą wszystkich wokół, włącznie z Tobą.

Obserwacja postrzegania Twojej osoby przez innych ludzi, ich docenienie i pozytywny odbiór Twojego wizerunku ułatwią Ci nabranie pewności siebie, przebojowości i charyzmy. Dzięki feromonom zapachowym Hypno-Love na imprezach możesz zostać duszą towarzystwa, a w pracy - liderem z prawdziwego zdarzenia.

Przede wszystkim jednak, inwestycja w Hypno-Love sprawdza się wręcz doskonale w przypadku mężczyzn, którzy posiadają już stałą partnerkę, lecz chcą jeszcze udoskonalić swoje życie seksualne. Lub, co też zdarza się często, na nowo wzniecić wygasły nieco płomień i żar namiętności. Teraz wszystko w Twoich rękach. Pokaż swojej kobiecie, że nadal możesz być jej prywatnym superherosem!

I wcale nie musi wiedzieć, że korzystasz z tego magicznego produktu!

SPOSÓB UŻYCIA:
Rozpylić na skórę w miejscach charakterystycznych dla standardowych perfum.

Feromony na każdą osobę mogą działać z nieco inną intensywnością!

Pojemność: 50 ml
Producent: RUF

  • dlugosc_calkowita: 

    0

  • produkcja: 

    Francja

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...