Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Hot Pheromone Parfum Tokyo to feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy cenią sobie swobodę miejskiego stylu bycia.

Jeśli pragniesz uwodzić i rozpalać kobiety, chcesz poprawić swoją sytuację zawodową i marzysz o zmianie swojego statusu społecznego, kreując wizerunek atrakcyjnego i wyjątkowego, a jednocześnie nie czujesz potrzeby wskakiwania w garnitur, bo dobrze czujesz się ze swoim urbanistycznym stylem bycia, Hot Pheromone Parfum Tokyo to produkt wręcz idealny dla Ciebie!

Od teraz możesz zacząć działać na kobiety jak magnes. Dzięki świeżej i energetycznej nucie zapachowej zdobędziesz zainteresowanie kobiet, a wysokie stężenie feromonów pozwoli Ci tę atencję utrzymać na dłużej i wykorzystać do swoich zamiarów.

Nie ma znaczenia co Tobą kieruje - możesz szukać jednorazowej przygody czy romansu, masz prawo rozglądać się za kobietą swojego życia lub, o ile takową znalazłeś, chcieć rozpalić ją na nowo. W każdej z wymienionych sytuacji Hot Pheromone Parfum Tokyo sprawdzi się wyśmienicie.

Hot Pheromone Parfum Tokyo zapewnia mnóstwo innych korzyści. Dzięki unikatowej recepturze tych feromonów zapachowych dla mężczyzn możesz zyskać uznanie w oczach współpracowników, szefa czy partnerów biznesowych. W końcu poczujesz się swobodnie i męsko, mając świadomość, że ludzie Cię słuchają i cenią sobie Twoje zdanie. Masz niepowtarzalną szansę zostać prawdziwym samcem alfa i liderem!

Hot Pheromone Parfum Tokyo może zrewolucjonizować także Twoje życie towarzyskie. Ludzie staną się wobec Ciebie bardziej otwarci, bezpośredni i szczerzy. Ty zaś zaskoczysz ich błyskotliwością i ogromem talentów społecznych.

Możesz zostać duszą towarzystwa, szanowaną w miejscu pracy i kochaną przez kobiety, nie zmieniając swojego stylu, przeprowadzając tę niewielką rewolucję w sposób całkowicie swobodny i naturalny.

Pojemność: 30 ml

Feromony charakteryzuje różna intensywność działania na ludzi. Nie na każdego człowieka oddziaływanie feromonów skutkuje tak samo.

Sposób użycia - jak ulubione perfumy. Najlepiej spryskać skórę w okolicach:
- szyi
- skroni
- nadgarstków
- klatki piersiowej
- zgięć łokciowych

Świeża i energetyczna nuta zapachowa oparta na aromatach mandarynki, bursztynu, mięty, imbiru i wetiweru.

Feromony zapachowe dla mężczyzn dostępne również w wersjach:
- LONDON => dla tajemniczych i intrygujących
- MIAMI => dla ostrych i temperamentnych • baterie_w_zestawie: 

  NO

 • jednodotykowy_przycisk: 

  NO

 • produkcja: 

  Austria

 • wielofunkcyjny: 

  NO

 • wodoodporny: 

  NO

 • zdalnie_sterowany: 

  NO