Realizacja zamówienia: 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Hot Pheromon Parfum Miami Man - feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję, ale i temperament.

Uwodzenie kobiet jeszcze nigdy wcześniej nie było tak proste. Teraz, dzięki wizerunkowi intrygującego samca alfa możesz przyciągać kobiety z siłą magnesu i samemu decydować jak wykorzystać ich zainteresowanie.

Dzięki wyjątkowo męskiej nucie zapachowej Hot Pheromon Parfum Miami skupisz na sobie kobiece spojrzenia z niespotykaną dotychczas skutecznością, a zawarte w perfumach feromony sprawią, że Panie będą wręcz jadły Ci z ręki. Dzierżąc w dłoniach kontrolę nad sytuacją, sam podejmiesz decyzję czy dana kobieta jest godna Twojego czasu, atencji i uczuć.

Niezależnie od tego czego potrzebujesz i czego poszukujesz - szybki romans, stabilny związek, odzyskanie zainteresowania żony - jest to produkt dla Ciebie.

Skąd ta pewność?

Hot Pheromon Parfum Miami Man może zrewolucjonizować Twoje życie na wielu płaszczyznach. O kwestiach damsko-męskich już wiesz - teraz masz szansę zgromadzić wokół siebie tyle kobiet, że w końcu trafisz na ten ideał, który zrealizuje Twoje najskrytsze fantazje. Ale są jeszcze inne zalety korzystania z tych perfum.

Ludzie staną się wobec Ciebie dużo bardziej otwarci i bezpośredni. W towarzystwie nie musisz już chować się z tyłu. Teraz możesz wyjść przed szereg i zacząć aspirować do miana duszy towarzystwa!

W pracy czy na studiach brak Ci przebojowości, żeby zrobić krok do przodu? Od tej chwili masz szansę być doceniony i postrzegany jako facet z klasą, w związku z czym łatwiej będzie Ci zbudować pewność siebie i zaimponować ludziom nieznaną do tej pory swobodą. Rozmowy o pracę, spotkania biznesowe i egzaminy to nic trudnego, kiedy jesteś błyskotliwym, świadomym swojej wartości gościem.

Hot Pheromon Parfum Miami to feromony zapachowe dla prawdziwych drapieżników z klasą, którzy chcą odmienić swoje życie na lepsze. Czy naprawdę warto czekać?


Stosować jak swoje ulubione perfumy, najlepiej na skórę w okolicach:
- szyi
- klatki piersiowej
- skroni
- nadgarstków
- zgięć łokciowych

Feromony oddziałują w indywidualny sposób, wobec różnych osób zauważalne będą różne efekty.

Pojemność: 30 ml

Nuta zapachowa słońca i morza oparta na aromatach grejpfruta, gwajakowca, paczuli i bursztynu.

Dostępne również w wersjach:
- LONDON => dla tajemniczych i intrygujących
- TOKYO => dla ceniących sobie swobodę miejskiego stylu


 • baterie_w_zestawie: 

  NO

 • jednodotykowy_przycisk: 

  NO

 • produkcja: 

  Austria

 • wielofunkcyjny: 

  NO

 • wodoodporny: 

  NO

 • zdalnie_sterowany: 

  NO