Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

FX24 to zapach idealny dla aktywnych mężczyzn, prowadzących intensywne życie towarzyskie. Produkt doskonały dla tych, którzy chcą wypowiedzieć wojnę nudzie!

Świeża i wybitnie energetyzująca nuta zapachowa, w której na pierwszy plan przebijają się grejpfrut, mięta i czarny pieprz, gwarantuje bardzo intrygującą aurę prawdziwej męskości. Akcenty te wraz z zawartymi w perfumach feromonami tworzą wybuchową mieszankę, dzięki której można nazwać FX24 niewidzialnym afrodyzjakiem. Od teraz świat podrywu, flirtu i namiętności staje otworem przed każdym facetem.

Jeśli brakowało Ci śmiałości, żeby rozpocząć swą kampanię, podczas której będziesz podbijał i łamał kobiece serca, skończyły się Twoje problemy. FX24 zahipnotyzuje niewiasty z efektywnością nieznaną dotąd nawet najwybitniejszym iluzjonistom!

Jak na silnego i męskiego samca alfa przystało, możesz owijać sobie panie wokół palca i decydować, które trafią do Twojej sypialni. Jeśli w tej sypialni znajduje się już ktoś, na kogo masz ochotę, teraz nie będzie w stanie się Tobie oprzeć i zrealizuje wszystkie Twoje pragnienia i potrzeby.

Korzystny wpływ FX24 odczujesz nie tylko w sferze życia towarzyskiego - od tej chwili żadne negocjacje handlowe czy spotkanie biznesowe nie będą Ci straszne. Ludzie zaczną cenić Twoje zdanie i brać je pod uwagę, bo dostrzegą w Tobie materiał na lidera z prawdziwego zdarzenia.

Kobiety podświadomie poddadzą się działaniu perfum i feromonów, nie zdając sobie sprawy ile są w stanie dla Ciebie zrobić, oczarowane Twoim nowym wizerunkiem. Ich reakcja będzie w ich odczuciu całkowicie naturalna, żadna nie pomyśli o jakichkolwiek feromonach. Bo przecież Ty tylko podkreśliłeś swoją męskość, nie stworzyłeś jej od nowa, prawda?

Świeży i kuszący zapach FX24 może towarzyszyć Ci na co dzień, choć oczywiście im bliżej kobiety się znajdziesz, tym większa szansa na dostrzeżenie efektów swojej inwestycji.

FX24 stosuj jak swoje ulubione perfumy!

Pojemność: 50 ml
Producent: Aurora
Dozownik: Atomizer

Feromony na każdego człowieka działają inaczej!

Napisz opinię
2017-03-23 00:58:19 - KRZYSZTOF

Jestem rozczarowany,przecietny produkt

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...