Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

PHERO-MUSK GREY to męski zapach, który rozpali kobiece zmysły!

Intrygujący zapach dla mężczyzn! Dzięki niemu zyskasz zainteresowanie ze strony kobiet i sprawisz, że nie będą w stanie kontrolować swojego pożądania!

Jeśli całe życie marzyłeś o poznaniu sekretu tych wszystkich podrywaczy, którzy uwodzą kobiety w kilka sekund bez żadnych problemów, mamy dla Ciebie odpowiedź jedyną w swoim rodzaju.

Brzmi ona: feromony zapachowe dla mężczyzn PHERO-MUSK GREY.

Feromony to substancje, które wytwarza Twój organizm w celu zakomunikowania kobietom o gotowości seksualnej, sile, męskości i przebojowości. PHERO-MUSK GREY to produkt potęgujący działanie naturalnie wydzielanych feromonów! Od tej chwili możesz uwodzić kobiety i owijać je wokół palca z niespotykaną dotychczas efektywnością. Bądź silnym i dominującym samcem alfa, którego cały świat podziwia, widząc, jak niestrudzenie dąży do kolejnych sukcesów.

PHERO-MUSK GREY to nie tylko unikalna moc i właściwości feromonów, ale również wyjątkowo męski i fascynujący zapach, idealny zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień:

 • akcenty
  • grejpfrut
  • mięta
  • geranium
 • aromaty
  • drzewo sandałowe
  • piżmo
  • skóra


Jeśli zawsze chciałeś wzbudzać w kobietach chęć i potrzebę bliskiego kontaktu, nie wahaj się i daj sobie niepowtarzalną szansę! PHERO-MUSK GREY to moc niewidzialnego afrodyzjaku, który wpłynie na damską podświadomość i sprawi, że w oczach kobiet staniesz się niebywale atrakcyjnym i wartościowym facetem!

Feromony mają korzystny wpływ nie tylko na relacje damsko-męskie, ale również na inne aspekty życia codziennego, które od tej chwili może stać się niezapomnianym pasmem zwycięstw i sukcesów! Jeśli chcesz:
- poznawać nowe osoby,
- cieszyć się udanymi randkami,
- lepiej bawić się podczas imprez,
- radzić sobie ze stresem egzaminów i rozmów kwalifikacyjnych,
- poprawić swoją sytuację zawodową, lepiej radzić sobie na spotkaniach o charakterze biznesowym i sprawić, że w pracy będziesz postrzegany jako lider, autorytet i przywódca,
- być kochanym przez niewiasty,
- być podziwianym przez innych mężczyzn,
- stać się przebojowy i pewny siebie,
- żyć pełnią życia,
- stać się szczęśliwym facetem, na którego drodze są wyłącznie sukcesy,
PHERO-MUSK GREY to feromony zapachowe dla mężczyzn takich, jak Ty!


Pojemność: 50 ml


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...