Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

FX24 to feromony zapachowe dla prawdziwych mężczyzn, którzy cenią sobie nieszablonowe życie pełne przygód i emocji. Jeśli masz dość marazmu, czas uczynić swoje życie intrygującym i niezwykłym.

Użytkownik FX24 będzie postrzegany jako osoba dużo bardziej atrakcyjna i pociągająca. Kobiety szybciej docenią jego atuty i dostrzegą w nim stuprocentowego macho, silnego faceta, który mógłby się nimi zaopiekować. Niezależnie od tego czy chcesz opiekować się kobietami przez jedną noc, czy przez całe życie, ten produkt jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Facet powinien rządzić. Mężczyźni zostali stworzeni po to, żeby kontrolować sytuację i dominować - teraz masz szansę uwydatnić swoją osobowość lidera, która nie tylko zaimponuje kobietom, ale również wzbudzi podziw u innych mężczyzn. Dzięki temu zmieni się Twoja sytuacja zawodowa - pokaż ludziom, że, jak na lidera przystało, masz rację i to Ciebie należy słuchać.

Wyjątkowo świeży i porywający zapach perfumowanych feromonów FX24 czyni z nich produkt doskonały do stosowania każdego dnia, choć ich działanie będzie tym skuteczniejsze, im bliżej kobiety się znajdziesz. Pozyskiwanie ich uwagi i zainteresowania nie będzie jednak problemem - teraz, jako osoba błyskotliwa i przebojowa, możesz liczyć na ich towarzystwo i zaufanie.

Nieistota jest Twoja motywacja - jeśli chcesz zaliczać co noc inną, proszę bardzo.
Jeżeli szukasz romantycznej miłości, być może to jest właśnie Twoja wielka szansa!
Chcesz zmienić swój wizerunek na obraz prawdziwego faceta? To jest ten czas!
Marzysz o ułatwieniu sobie życia zawodowego i zostaniu liderem? FX24 pomoże również w tym.

Teraz możesz być intrygujący, męski, pociągający, błyskotliwy, przebojowy, pewny siebie i seksowny - czy jest sens na to czekać?

Pojemność: 5 ml
Producent: Aurora
Dozownik: roll-on

Produkt stosujesz jak ulubione perfumy!

Feromony działają na ludzi w sposób indywidualny.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...