Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

V-rune - feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy chcą intrygować i uwodzić!

Feromony kojarzone są przede wszystkim z podrywaniem i nawiązywaniem relacji o charakterze seksualnym. Nie jest to cała prawda, gdyż zakres ich właściwości sięga znacznie dalej, jednak V-rune to produkt, który rzeczywiście świetnie spełnia właśnie tę funkcję. Jeśli chcesz pobudzać kobiety seksualnie, roztaczając wokół siebie fascynującą aurę męstwa i dominacji, czas pomyśleć o V-rune. Te wyjątkowej jakości feromony zapachowe dla mężczyzn to szansa na zawładnięcie percepcją nieświadomych kobiet, które od teraz mogą spełniać wszystkie Twoje zachcianki.

Na Twoje relacje z niewiastami korzystnie wpłyną nie tylko obecne w produkcie feromony, ale również sama nuta zapachowa V-rune. Ten subtelny i energetyzujący zapach zdominowany jest przez akcenty mandarynki, cytrusów i imbiru, uzupełnione przez ambrę i wetiwerię, uważaną za silny afrodyzjak. Ta mieszanka wybuchowa to szansa na rozpalenie kobiecej wyobraźni!

Jak wspomnieliśmy wcześniej - stosowanie V-rune pociąga za sobą szereg innych korzyści. Wpływ tego preparatu dosięgnie bowiem również innych ludzi - możesz dostrzec diametralne zmiany w ich zachowaniu. Teraz będą zdecydowanie bardziej towarzyscy, otwarci i rozmowni, a nieznane Ci dotychczas kobiety mogą naprawdę często podejmować próbę flirtu! Jednak to od Ciebie zależy jak takowy się potoczy. W końcu to samiec alfa decyduje o swoim losie!

A takim się staniesz. W pracy, na rozmowach kwalifikacyjnych czy spotkaniach biznesowych zyskasz wizerunek kandydata na lidera i osobę, której opinia jest niezwykle istotna. Wpływ feromonów i docenienie ze strony innnych ludzi sprawi, że staniesz się bardziej pewny siebie i życie, zarówno towarzyskie, jak i zawodowe, może stać się łatwiejsze naprawdę szybko!

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać, jak przy użyciu standardowych perfum, szyję, klatkę piersiową, skronie czy nadgarstki.

Pojemność: 50 ml
Opakowanie: butelka ze szkła
Dozownik: atomizer