Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Sexmen - feromony zapachowe dla ekscytujących mężczyzn, którym nie można się oprzeć!

Produkt wręcz doskonały dla tych mężczyzn, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności w dziedzinie podrywu i flirtu. Dzięki Sexmen kobiety zainteresują się Twoją osobą ze zdwojoną siłą, a Ty zyskasz ogromną szansę na udowodnienie im, że jesteś samcem alfa, któremu nie można się oprzeć.

Dzięki wyjątkowo intrygującej, męskiej nucie zapachowej Sexmen, możesz przyciągać spojrzenia kobiet z siłą magnesu, a zawartość silnie stężonych feromonów pozwoli Ci zahipnotyzować je, owinąć wokół palca i wykorzystać ich zainteresowanie w sposób zależny od Twoich potrzeb i pragnień.

Sexmen pomoże Ci wzbudzić w kobietach pożądanie. To feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy chcą podrywać i flirtować. Nie są to jednak wszystkie atuty inwestycji w ten wysokiej jakości produkt.

Feromony oddziałują na podświadomość wielu osób, nie tylko kobiet, które potencjalnie mogą być Tobą zainteresowane seksualnie. Ludzie staną się po prostu bardziej towarzyscy w Twoim otoczeniu, chcąc nawiązywać z Tobą jakikolwiek kontakt - zaowocuje to możliwością zostania duszą towarzystwa na imprezie czy zrobienia większego wrażenia na współpracownikach, którzy mogą dostrzec w Tobie osobę o szeregu cech przywódczych.

Sexmen to feromony zapachowe idealne dla mężczyzn aktywnych towarzysko, którzy uwielbiają szybkie i niezobowiązujące flirty, chcą wzbudzać w kobietach chęć intymnego kontaktu i kreować swój wizerunek samca alfa. Produkt ten cechuje duża efektywność, przede wszystkim ze względu na unikalną recepturę.

Jak pachnie Sexmen?
To świeża i wyrafinowana nuta, w której dominują akcenty owocowe (grejpfrut, bergamotka, mandarynka), uzupełnione przez piżmo, ambrę i paczulę. Oraz, rzecz jasna, męskie feromony, które jednak nie są wyczuwalne, dzięki czemu kobiety nie zorientują się z Twojej niewielkiej sztuczki.

SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać, jak ulubionymi perfumami, okolice szyi, klatki piersiowej, skroni, nadgarstków czy przegubów łokciowych.

Pojemność: 50 ml
Opakowanie
: szklana butelka

Dozownik: atomizer