Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Sensual Fragrance for men - feromony zapachowe dla mężczyzn ceniących elegancję i styl

Produkt ten to rewelacyjna kompozycja zapachów, która każdemu mężczyźnie pozwoli zwiększyć zainteresowanie ze strony kobiet. Teraz tylko od Ciebie zależy, jak zechcesz spożytkować tę niepowtarzalną szansę.

Jeżeli marzy Ci się zmysłowa kochanka, z którą przeżyjesz niezapomniane chwile w sypialni...

Jeżeli pragniesz odnaleźć tę jedyną, przy której boku mógłbyś się budzić każdego dnia...

Jeżeli chcesz rozpalić swoją partnerkę i ponownie czuć się przy niej jak prawdziwy facet, poza którym nie widzi świata...

...to znalazłeś uniwersalne rozwiązanie swoich problemów. Kobiece spojrzenia jeszcze nigdy nie były aż tak przepełnione pożądaniem!

Ten niewidzialny afrodyzjak pomoże Ci oczarować otaczające Cię kobiety bez wzbudzania czyichkolwiek podejrzeń, że korzystasz z wyjątkowej jakości magii zamkniętej w niewielkiej butelce.

Subtelny, męski i elegancki zapach zbliży do Ciebie niewiasty, a obecność feromonów może sprawić, że te zbliżenia staną się piękniejsze niż kiedykolwiek wcześniej! Pamiętaj - im bliżej Ciebie znajdzie się kobieta, tym intensywniejsze będzie działanie feromonów!

Feromony zapachowe dla mężczyzn Sensual Fragrance to jednak nie tylko większa skuteczność w relacjach damsko-męskich, ale również poprawa innych aspektów życia codziennego. Ludzie odczują potrzebę nawiązywania z Tobą rozmowy i zaczną doceniać Twoje towarzystwo. Na imprezach może czekać Cię bycie w centrum uwagi, a w pracy - pozycja lidera i przywódcy. Nie powinieneś już obawiać się negocjacji handlowych, castingów czy egzaminów. Czas radzić sobie w takich sytuacjach ze swobodą i opanowaniem.

SPOSÓB UŻYCIA - jak ulubione perfumy! Najlepiej zaaplikować na:
- szyję
- klatkę piersiową
- skronie
- nadgarstki
- przeguby łokciowe

Pojemność: 100 ml