Realizacja zamówienia: 48 godziny
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN

Sensual Fragrance to niespotykana siła niewidzialnego afrodyzjaku zamknięta w dyskretnym opakowaniu - bądź gotowy na flirt w każdej sytuacji!

Feromony zapachowe dla mężczyzn Sensual Fragrance to wielka szansa na utorowanie sobie drogi do sukcesu i utrzymanie się na niej naprawdę na długo! Niezależnie od tego na jakim sukcesie Ci zależy - może to być powodzenie na płaszczyźnie zawodowej, towarzyskiej lub miłosnej. Sensual Fragrance to możliwość kompleksowej poprawy swojego życia!

Czas, żeby kobiety Cię ubóstwiały i były na każde Twoje skinienie! Z tłumu potencjalnych adoratorek wybierz tę jedyną, której powierzysz swoje pragnienia i potrzeby. Feromonów nie obchodzi, czy szukasz niezobowiązującego romansu czy miłości na całe życie - one pozwolą Ci odnaleźć dokładnie to, czego w tej chwili potrzebujesz i na co masz aktualnie ochotę!

Sensual Fragrance to feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy chcą czuć, że stać ich na osiągnięcie wszystkich założonych celów. Kobiety szaleją na punkcie pewnych siebie facetów, idących przez życie pewnym krokiem i z podniesioną głową. Sensual Fragrance to szansa na wykreowanie wizerunku przebojowego i niezawodnego herosa, nie znającego słowa porażka.

Poprawie może ulec również Twoje życie zawodowe - niech Twoi szefowie wreszcie zrozumieją, że to właśnie Ciebie powinni awansować na wyższe stanowisko. Przecież jesteś w stanie dowodzić ludźmi i udowodnić im, że Twoje decyzje mogą mieć absolutnie kluczowe znaczenie dla losów firmy.

Bądź szczęśliwym i spełnionym facetem, który czerpie z życia tyle, ile tylko się da! Baw się w towarzystwie ludzi, pragnących przebywać przy Tobie cały czas. Stań się królem życia, bądź duszą towarzystwa i rozbawiaj ludzi do łez swoimi żartami!

Pojemność: 2.4 ml

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...